آموزش روش درست دفاع کردن در FIFA 20 زبان فارسی - حرفه ای بشوید | فارسی ویدیو
آموزشیویدیو گیم

آموزش روش درست دفاع کردن در FIFA 20 زبان فارسی

آموزش روش درست دفاع کردن در FIFA 20

در نسخه جدید FIFA تغییراتی زیادی در گیم پلی بازی انجام شده که یکی از آنها دفاع کردن است که فوقالعاده سخت شده و دیگه مثل نسخه های قبلی نیست پس بهتر با آموزش روش درست دفاع کردن در FIFA 20 بتونید مثل یک حرفه ای فوتبال بازی کنید.

آموزش روش درست دفاع کردن در FIFA 20

در نسخه های قبلی فقط با دکمه ضربه در دفاع میکردید و حالا دیگه واقعا دکمه ضربه در در دفاع کردن بدون استفاده شده و کلا از پایه بیس مکانیزم دفاع کردن در بازی تغییر کرده و اگر میخواهید گل الکی نخورید و دریبل نشید این ویدیو مخصوص خودتونه.

این ویدیو رو یکی از بهترین فیفا باز های ایران تولید کرده که هم در اینستا و هم در یوتیوب میتونید با سرچ کلمه samet که لقب اون است و میتونید از اونجا هم حمایتش کنید پس دوستمون سامت رو هم فراموش نکنید.

در این آموزش شما نحو تکل زدن رو به خوبی یاد میگیرید و یاد میگیرید چکار کنید که راحت دریبل نخورید و جلوی بازیکنانی که دریبلینگ زیادی دارند مثل هازارد و نیمار و سانچو به راحتی ایستادگی کنید و نحو تنه زدن رو هم یاد میگیرید و با فن دایک همه رو نقش بر زمین کنید.

دیگر تغییرات فیفا 20 در مکانیزم های گیم پلی در ضربات ایستگاهی و پنالتی هست که سعی میکنیم در آینده آموزش ضربات ایستگاهی و پنالتی فیفا هم قرار میدیم که شما دیگه کاملا تبدیل به یک بازیکن حرفه ای بشید.

اگر این ویدیو دوست داشتید اشتراک بگزارید که البته میدونم نمیزارید چون دوست ندارید دوستاتون هم مثل شما داخل دفاع کرده حرفه ای بشن هههه.اماخوب میتونید برای کامنت بگزارید و آموزش هایی که دوست دارید قرار بگیره رو هم داخل نظرات بگید.

امیدوارم از این آموزش بهره کامل رو ببرید و بتونید کمی با سختی بازی در دفاع کردن کنار بیاید و بازی کردنتون حرفه ای بشه.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close