آموزش فیفا 20 آلتیمیت تیم Ultimate Team FIFA 20 ویدیو زبان فارسی | فارسی ویدیو
آموزشیویدیو گیم

آموزش فیفا 20 آلتیمیت تیم Ultimate Team FIFA 20 ویدیو زبان فارسی

خب خب بعد از استقبال از آموزش هایی که برای PES 2020 ساختیم شد تصمیم گرفتیم آموزش فیفا 20 هم در بخش های جداگانه شروع کنیم.اگر آموزش فوق العاده باورنکردنی PES 2020 رو ندیده اید روی این متن کلیک کنید.

آموزش فیفا 20 آلتیمیت تیم

اگر بخش داستانی ولتا فیفا 20 رو به زبان فارسی میخواهید ببینید میتونید روی این متن کلیک کنید.

همیشه بدون شک بخش آنلاین FIFA 20 جز بسیار بسیار محبوب ترین بخش های آنلاین دنیای گیم بوده است و در چند سال اخیر با فراگیر شدن کنسول ها در میان جوانان و نوجوانان ایرانی خیلی ها به بخش آنلاین فیفا 20 یعنی آلتیمیت تیم روی آورده اند.

و ما در این بخش از سری مطلب آموزش فیفا 20 اومدیم سراغ بخش Ultimate Team بخشی که اگر اهل فیفا باشید حتما دوست دارید تجربه اش کنید اما این بخش پر از امکانات و منو هایی با گزینه های زیاد و حتی انتخاب های زیاد را رو به روی شما میگزارد.

واحتمالا با ورود به این بخش در شروع کار دچار یک ترس و اضطراب خواهید شد که من باید الان چکار کنم؟ من اگر بخواهم مثل ویدیو هایی که از دیگران دیده ام چجوری باید بازیکنان معروف رو بگیرم؟ یا چجوری باید تیم خوب و قوی داشته باشم؟ یا چجوری باید بازیکنان کلاسیک مثل رونالدینهو و رونالدو رو بگیرم؟

همه این سوال ها جواب دارد و جوابشون هم در ویدیو بالاست پس اگر میخواد همه چیز رو راجب آلتیمیت بدونید و شما هم این بخش آنلاین فوق العاده سرگرم کننده و جذاب از دست ندید و بتونید اوقات زیادی رو سرگرم باشید حتما این ویدیو بالا رو ببینید.

ما در روز های آینده سعی میکنیم آموزش های بیشتری راجب فیفا 20 بگزاریم پس اگر در یکی از بخش های فیفا 20 مشکلی دارید یا نمیدونید چجوری باید باهاش کار کنید برای ما کامنت کنید تا آموزش اون بخش رو برای شما فراهم کنیم.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

3 thoughts on “آموزش فیفا 20 آلتیمیت تیم Ultimate Team FIFA 20 ویدیو زبان فارسی”

  1. سلام بسیار عالی لذت بردم دست شما درد نکنه و خسته نباشید
    یک درخواستی داشتم لطفا سریع تر ویدیو های جدید رو بزارید و توش بازی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close