آموزش مسترلیگ بازی PES 2019 دارای 16 ویدیو زبان فارسی | فارسی ویدیو
آموزشیویدیو گیم

آموزش مسترلیگ بازی PES 2019 دارای 16 ویدیو زبان فارسی

آموزش مسترلیگ بازی PES

خب اومدیم سراغ آموزش مسترلیگ بازی PES 2019 که میخواهیم همه چیز رو از صفر تا صد بهتون یاد بدیم پس تمامی ویدیو ها را کامل ببینید در کنار این ها از این آموزش میشود برای PES 2020 هم استفاده کرد پس بدونید ارزش این ویدیو های زبان فارسی خیلی زیاد است پس حتما این ویدیو ها را ببینید و حتما به دوستانتون هم بفرستید.

آموزش مسترلیگ بازی PES 2019

خب این از مقدمه دوره آموزش مسترلیگ بازی PES 2019 که خیلی مهم است اگر آشنایی کامل با بخش مسترلیگ ندارید و میخواهید برای اولین بار مسترلیگ رو شروع کنید ولی اگر هم آشنایی دارید دیدنش خالی از لطف نیست.

خب حالا برای شروع تمامی بخش های منو مسترلیگ را بهتون نشون میدیم.

در ویدیو پایین به شما یاد میدیم چگونه به بازیکنان خودتون رسیدگی کنید و هم ببینید آیا برای آنها از تیم دیگری پیشنهاد داره یا مثلا از شما میخواد که حقوق شو بیشتر کنید پس اگر از این کارا نکردید قبلا حتما این ویدیو رو ببینید.

حالا که بازیکنان خودمون آشنا شدیم پس بهتره بهشون تمرین هم بدیم که اورال آنها هم سریع تر پیشرفت کنه و این مبحث رو براتون قشنگ باز میکنیم.

خب حالا میرسیم به بخش نقل و انتقالات که مهم ترین و جذاب ترین بخش مسترلیگ هست که در ویدیو برایتان به صورت کامل از ریز تا درشت نکته های نقل و انتقالات را برای تان میگیم.

خب حالا که با نقل و انتقالات به صورت کامل آشنا شدیم باید مذاکرات را هم به صورت کامل بلد باشیم پس بریم و راه و رسم مذاکرات را یاد بگیریم.

حالا که مذاکرات رو کاملا شیرفهم شدیم باید شکل یک مدیر رفتار کنیم باید همه چیز را مدیریت کنیم از بازیکنان گرفته تا مدریت تیم و مدریت باشگاه پس بریم سراغ دفتر مدیر.

خب یکی از بخش های مدریت بودجه هست باید جوری برنامه ریزی کنیم که بتونیم بیتشرین پول رو برای خرید بازیکن کنار بگزاریم.

خب حالا بریم سراغ ترکیب و بخش گیم پلن که خیلی بخش مهمی هست.

و دیگه رسیدیم به جمع بندی و پایان بخش آموزش مسترلیگ بازی PES 2019 و ویدیو آخر رو هم در پایین ببینید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close