آموزش مسترلیگ PES 2020 زبان فارسی سیر تا پیاز مسترلیگ | فارسی ویدیو
مسترلیگ PES 2020ویدیو گیم

آموزش مسترلیگ PES 2020 زبان فارسی

آموزش مسترلیگ PES 2020

در پیرو پست های آموزش بازی PES 2020 اومدیم این بار سراغ آموزش مسترلیگ PES 2020 که در نسخه جدید دچار تحول و تغییرات زیادی شده است و ممکن در ابتدا شما بعضی از بخش ها برایتان گنگ و نامفهوم باشه پس اومدیم آموزش ویدیویی این مسترلیگ هم برای شما ساخته شده این ویدیو ها توسط وب سایت ITS-PES-TIME.IR تهیه شده است.

منبع ویدیو ها : آموزش بازی PES با زبان فارسی

آموزش مسترلیگ PES 2020

در ویدیو بالا یک نگاه کلی به مسترلیگ میندازیم که دچار تغییرات زیادی شده است که ما پیشنهاد به شما میدیم که شدیدا به سمت Original Lineup استفاده کنید و مخصوصا در لیگ های دسته دوم مثل انگلیس و ایتالیا و فرانسه و اسپانیا بازی رو شروع کنید که لذت بیشتری از بخش مسترلیگ ببرید.

در قسمت انتخاب سرمربی خیلی کار دیدنی میشه مخصوصا وقتی مبینید که یوهان کرایوف و مارادونا و زیکو و روبرتو کارلوس رو میبینید که میتونید انتخابشون کنید و حس و حال تماشایی از مسترلیگ ببرید که واقعا بازی رو دیوانه وار جذاب براتون میکنه.

توجه داشته باشید کات سین ها در دسته یک و دو متفاوت هستند پس به این توجه کنید که که اگر از دسته اول مسترلیگ رو شروع کنید چیز های جالبی رو از میدید.منو بازی هم کلا تغییر کرده نسبت به 2019 که خیلی بهتر شده و امکانات بیشتری بهتون میده.

بخش دیگری که به مسترلیگ اضافه شده بخش پیام ها هست که خیلی خوبه و یک جورایی جنبه آموزشی داره و خیلی کمک تون میکنه.و در کات سین ها به دیالوگ هاتون هم خیلی اهمیت بدین و در انتخاب جواب ها در کات سین دقتتون رو بیشتر کنید پس حواستون باشه.

تیم رول ها را هم بهتون نشون میدیم که بسیار بسیار مهم است و به بخش تیم رول ها هم دقت کنید و حواستون جمع باشه.

اگر دوست داشتید اطلاعات بیشتری هنوز راجب مسترلیگ بدونید آموزش مسترلیگ PES 2019 رو ببینید و سرچش کنید میاد یا بر روی همین متن نارنجی رنگ کلیک کنید پس مسترلیگ خیلی امکانات زیادی داره که شاید دیگه بازی کردن در این بخش براتون گم بشه و درگیر این مسائل بشید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

3 thoughts on “آموزش مسترلیگ PES 2020 زبان فارسی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close