آموزش چیدن بهترین ترکیب در PES 2020 - بدو بیا PSG گزاشتم | فارسی ویدیو
آموزشیویدیو گیم

آموزش چیدن بهترین ترکیب در PES 2020 – بدو بیا PSG گزاشتم

آموزش چیدن بهترین ترکیب

سلام ما در این دوره آموزشی به شما آموزش چیدن بهترین ترکیب تیم های مختلف در PES 2020 رو اموزش بدیم که توسط وب سایت ITS-PES-TIME.IR ساخته شده است و مهم ترین نکته این ویدیو این است که زبان فارسی هست و شما میتوانید به راحتی تیم مورد علاقه خود را با ترکیب و تاک تیک هایی که میگوییم بچینید و موفق شوید.

منبه آموزش ها : آموزش ویدیوئی بازی PES به زبان فارسی

ما در این دوره آموزشی یکی یکی به ترتیب تمامی تیم های بالای چهار و نیم ستاره مانند آرسنال و چلسی را به شما آموزش میدهیم و تیم های پایین چهار نیم ستاره در لیست ما قرار نمیگیرند.

برای مشاهده کردن هر یک آموزش فارسی ترکیب های تیم ها روی عکس ها کلیک کنید

در ضمن این دوره آموزشی نیاز به یک پیش نیاز دارد که این ویدیو های پایین هست که در PES 2019 ظبت و آموزش داده شده است و به زبان فارسی هم هست که میتونید قشنگ از پست های بازیکنان گرفته تا همه تاک تیک ها را بهتون آموزش میدیم پس بریم سراغ پیش نیاز این دوره آموزشی.

خب دوره پیش نیاز هم تموم شد سعی کردیم در این هشت قسمت از نکات های ریز تا درشت بخش ترکیب چیدن و گیم پلن رو بهتون یاد بدیم.امیدوارم در این این آموزش های پیش نیاز تمامی نکات را یاد بگیرید و بتونید همیشه در هر تیمی باشید بتونید با تاک تیک های مختلف و متنوع حریف هایتان را شکست دهید.

البته این آموزش چیدن بهترین ترکیب پیش نیاز تقریبا در خیلی از PES قبلی مثل 2017 و 2018 کاربرد داره و میتونید ازش برای خودتون استفاده کنید.در بازی تاک تیک های متفاوتی وجود داره که در نسخه های قبلی هم خیلی هاشون هستند و میتونید به راحتی ازشون استفاده کنید.

مثلا تاک تیک هایی مثل ضد حمله یا بازی مالکانه در تمامی نسخه های قبلی موجود هست و میتونید ازشون استفاده کنید پس حواستون به این نکته باشه.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

13 thoughts on “آموزش چیدن بهترین ترکیب در PES 2020 – بدو بیا PSG گزاشتم”

  1. اگر میدونید تیم اخری که رنگ زرد دارد یا تیم که مال خود سیستم خوبه یا ترکیبش را میگذارید

  2. با سلام لطفا ترکیب تیم محبوب رِئال مادرید رو قرار بدید . متعجب شدم تا بحال بررسی نکردید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close