آموزش Dark Souls 3 - دارک سولز 3 زبان فارسی قسمت 16 | فارسی ویدیو
آموزشیویدیو گیم

آموزش Dark Souls 3 – دارک سولز 3 زبان فارسی قسمت 16

آموزش Dark Souls

اومدیم سراغ یکی از سخت ترین بازی های موجود در حال حاضر پس حتما شما برای تمام کردن این بازی به آموزش Dark Souls 3 نیاز پیدا میکنید. ما به شما یاد میدیم چگونه کاراکتر خود در دارک سولز 3 قوی تر کنید و بتونید یکم بازی رو آسون تر کنید.

آموزش Dark Souls 3

این ویدیو ها توسط دوست خوب و پرتلاشم از کانال آپارات King Of Abboys تهیه و ساخته میشه پس میتونید در آپارات هم چنلش رو دنبال کنید و ویدیو هاش رو لایک کنید و اگر دوست به صورت مستقیم باهاش در ارتباط باشید میتونید از طریق کامنت ها در کانال خودش باهاش ارتباط برقرار کنید.

پس دوست پر تلاش ما رو هم فراموش نکنید و حواستون در آپارات بهش باشه خب بریم سراغ خود بازی دارک سولز 3 که پر از باس فایت ها هست طبق آخرین آمار این بازی بیش تر از 45 باس فایت داره با احتساب تمامی DLC هایی که برای بازی منتشر شده است پس حتما برای مقابله با این باس فایت ها باید خیلی کاراکتر قوی یا شگرد ها و نکته خاصی در بازی بلد باشید.

نسخه سوم سولز واقعا یک بازی باشکوه و با پایان بندی بی نظیر است که اگر یک Souls باز باشید میدونید چقدر این سه گانه دیوانه وار و زیباست و با اتمفسر خاص خود که در هیچ بازی دیده نمیشود و درجه سختی بازی که یکی از ویژگی های دیدنی بازی هست توانسته سری Souls را به یکی از افسانه ای ترین سه گانه های تاریخ گیم بکند.

یکی از نکات دیگر بازی موسیقی متن دیوانه وار احساسی و حماسی بازی است که اگر حتی 20 دقیقه بازی را تجربه کنید وجودش را در عمق گوش هایتان و جاری شدنش در رگ های بدنتان را حس میکنید این موسیقی متن در بازی خیلی به بهتر درک بازی کمک میکند.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

3 thoughts on “آموزش Dark Souls 3 – دارک سولز 3 زبان فارسی قسمت 16”

  1. من زمانی که بازی میکردم تونستم تا نیو گیم پلاس 8 جلو برم
    بعد دیگه بازیام رو عوض کردمو ادامش ندادم

  2. دم شما گرم خیلی سایت خوبی داری تو کانالم بازی ها سخت دیگه ای مثل nioh و vode vain و بقیه dark souls ها رو هم میزارم اگر خاستس اونا رم میتونی اضافه کنی
    بازم دمت گزم
    kingofabbys

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close