آموزش WWE2K ساخت سی ام پانک و ری میستریو و فیند بری وایت | فارسی ویدیو
آموزشیویدیو گیم

آموزش WWE2K ساخت سی ام پانک و ری میستریو و فیند بری وایت

امروز بنا به درخواست های شما کاربران عزیز قصد یک آموزش WWE2K دارم که در اکثر نسخه های این سری بازی میتونید انجامش بدید و ازش لذت ببرید آموزش ساخت کشتی گیر ها و ابرقهرمانان دلخواه تون در بازی WWE2K که  از نسخه 2020 گرفته تا نسخه 2013 مطمئن هستم که میتونید انجامش بدید. کشتی گیر هایی قبیل ری مستریو و گلدبرگ گرفته تا بتمن و سوپرمن رو میتونید طبق این آموزش بسازید و ازشون لذت ببرید.

آموزش WWE2K ساخت ابرقهرمانان و کشتی گیر های دلخواه
من یک مطلب گزاشته ام که به صورت قسمت قسمتی ابرقهرمانان دنیای کمیک و تلویزیون و سریال ر به جون هم داخلش میندازم که درگیری هایی شبیه ددپول در برابر بتمن و بتمن در برابر سوپرمن و گرین لنترن و سوپرمن در برابر بتمن رو تا به حال گزاشته هم و اگر دوست ببینید و هنوز ندیدنش میتونید روی متن کلیک کنید و برید این ویدیو های بسیار جذاب رو ببینید.

حالا من در این ویدیو رو چه چیز هایی رو به شما آموزش میدم؟ 1- مهم ترین چیز ورود به بخش ساختن به کشتی گیر هستش که اکثرا بچه ها باهاش آشنایی نداشتن و این ویدیو بهتون بزرگ ترین کمکی که میکنه همین هست که بهتون نشون میدم باید به کجای منو برید تا بتونید وارد بخش ساختن کشتی گیر بشید 2- بخش دوم آموزش بخش بخش منو ساختن کشتی گیر ها هستش که خیلی سریع میگم هر کدام از گزینه ها چکار میکنه 3- آموزش ساخت یک نمونه ابرقهرمان که برای یادگیری تون خیلی خوبه.

توی این ویدیو من بهتون یاد میدم ک چجوری بتمن رو بسازید و از ساختن صفر تا صد بتمن رو بهتون آموزش میدم و امیدوارم با دیدن این ویدیو و ساختن بتمنی که من بهتون یاد میدم بتونید هر ابرقهرمان و هر کشتی گیر رو بخواهید بسازید و ازش لذت ببرید اما یک نکته بسیار مهم باید بهتون بگم این هست ک حتما باید در این بخش حسابی میون یک عالمه لباس و ماسک و … بگردید تا بتونید اون چیزی که بخواهید رو بسازید و ازش لذت ببرید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

24 thoughts on “آموزش WWE2K ساخت سی ام پانک و ری میستریو و فیند بری وایت”

      1. یک سوال داشتم میشه یک ویدیو بزارید از بخش های بازی wwe 2k19 که مثلا اون بخش مسایقه اش سر گرفتن کیف هست و یک بخش دیگه یک مسابقه با قاتون که فقط میشه مشت لگد زد و یک بخش دی،ه که مسابقه بی قانون و هر کاری کنی هیچی نمیشه و یک بخشش هم که مثلا 2 به 2 که ما بتونم دوتا انتخاب کنیم که یکیشون بره بقل رینگ و هر وقت خواستیم باهاش تعویض کنیم و…. میشه خواهشا چون من زیاد با بخش های کشتی کج اشنایی ندارم

  1. سلام واقعا ناراحت شدم که فیند تو wwe 2k19 نیست ای کاش توی یک آپدیت بود اگه هم برم wwe 2k20 بخرم که من ازش خوشم نمیاد یک سوال داشتم مگه ری میستریو توی wwe 2k19 نیست؟؟؟!!!

  2. سلام آرش جان میشه لطفا آموزش مراحل بتمن ارکام سیتی بزاری ممنون

  3. آرش فینیشر ها رو چجوری مشخص میکنی من هر فینیشری می زارم برای ابر قهرمانها فقط ای ای جان سینا براشون میاد و حرکت های دیگشون رو چطور می زاری لطفا بگو

  4. سلام آرش… یه خواهشی ازت داشتم میگم اگه بتونی تو فیلم هایی که ظبط میکنی چهره خودت رو قرار بدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close