آندرتیکر یازده نکته عجیب راجب بهترین کشتی کج کار تاریخ | فارسی ویدیو
تاریخچه

آندرتیکر یازده نکته عجیب راجب بهترین کشتی کج کار تاریخ

آندرتیکر

خب این بار اومدیم سراغ آندرتیکر که معروف ترین و مشهور ترین و محبوب ترین کشتی کج کار تاریخ در رشته ورزشی رسلینگ هست و امروز میخوام براتون یازده نکته فوق العاده عجیب راجب تیکر براتون بگم پس با ما همراه باشید.

آندرتیکر

1- اولین نکته راجب رکورد تاریخی آندرتیکر هست رکوردی بیست و یک ساله که تیکر بیست و یک سال پیاپی در رسلمنیا شکست نخورد و افرادی مثل کین – تریپل اچ – بیگ شو – رندی اورتون – مارک هنری – باتیستا – شان مایکلز – سی ام پانک نتوسنتند تیکر رو شکست بدهند و اینجوری Undertaker تونست طولانی ترین رکورد شکست ناپذیری در تاریخ کشتی کج رو ثبت کنه.

اما چجوری و چه کسی این رکورد رو به پایان رسوند؟در سال 2014 و بیست و دومین رسلمنیایی که تیکر حضور پیدا کرد در یک مسابقه یک در مقابل یک در برابر براک لسنر قرار گرفت و در پایان این مسابقه جذاب این لسنر بود که موفق به پیروزی شد و توانست تیکر رو شکست بده.

2- کین برادر کوپک تر آندرتیکر است . بله درست شنیدید کین برادر ناتنی تیکر هست پدر و مادر کین و تیکر یکی نیستند اما این دو نفر مثل دو برادر در کشتی کج تیم بودن و تیم برادران ویرانی رو داشتند و هنوز هم رابطه ای برادرانه ای دارند و هر دو اعلام کرده اند که برادر هم دیگر هستند.

3-بیش از چند بار تیکر در لباس کین در مسابقات کشتی کج حاضر شده است و در بعضی از مسابقاتی که به پایان میرسید بعد از به اتمام رسیدن بازی کین ماسک خود را برمیداشت و معلوم میشد پست ماسک تیکر بوده خیلی عجیب بود نه؟

4- تیکر توانسته بهترین مسابقه تاریخ کشتی کج رو انجام بده که در مقابل شان مایکلز بوده و در رسلمنیا بیست و پنجم در سال 2009 که تیکر تواسنت پیروز بشود.

5- تیکر از سال 2000 تا 2003 با چهره و کاراکتری جدید و با یک موتور وارد رینگ میشد که یکی از جالب ترین ورود های تاریخ WWE است . در ضمن تیکر یک موتور سوار ماهر هم هست.

6- نام او یعنی آندرتیکر به معنی مامور کفن و دفن است و حتی نام فینیشر اصلی او تمبستون روی که به معنی سنگ قبر کوب است و کلا تیکر نام این چنینی برای خود و حرکاتش انتخاب میکنه و علاقه زیادی به مرگ و مرده ها داره و حتی القابی مثل مرد مرده یا پادشاه تاریکی رو هم یدک میکشه.

7- تیکر فوبیا ترس از خیار داره و ترس او از خیار به اندازه ای هست که حتی جرئت نگاه کردن به خیار رو هم نداره.

8- تیکر اولین قهرمان جهان در سوروایور سریز 1991 بوده است که توانست هالک هوگان افسانه ای رو شکست بدهد.

9- تیکر قبل از اینکه کشتی کج باز بشود یک بسکتبالیست خوب هم بود و بسکتبال را به صورت حرفه ای دنبال میکرده و او هر چهار سال دبیرستان عضو تیم بسکتبال بوده و حتی در دانشگاه هم عضو تیم بسکتبال بوده .

10- تیکر اولین کشتی کج بازی هست که فیلم هندی بازی کرده که اسم فیلم او Khiladiuon k Kiladi هست که تیکر در آن هندی هعم حرف میزنه !

11- تیکر در طول دوران کشتی گیر بودنش در WWE بیش از 2200 مسابقه انجام داده است که بیش از 80 درصد آن ها هم پیروز شده.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close