افزایش پول مسترلیگ PES 2020 آموزش کامل - هر بازیکنی میخوای میتونی بخری | فارسی ویدیو
آموزشیمسترلیگ PES 2020ویدیو گیم

افزایش پول مسترلیگ PES 2020 آموزش کامل – هر بازیکنی میخوای میتونی بخری

افزایش پول مسترلیگ PES 2020

داخل این مطلب میخوام به شما یاد بدم چجوری میتونید به راحتی افزایش پول مسترلیگ خودتون رو 20 برابر کنید و هر بازیکنی که دلتون میخواد رو بخرید پس حتما ویدیو این پایین تا آخر با دقت ببین و یاد بگیر چجوری در PES 2020 پول مسترلیگ رو زیاد کنی.

آموزش افزایش پول مسترلیگ PES 2020

من داخل این ویدیو به شما یاد میدهم چجوری بتونید افزایش پول مسترلیگ 20 برابری داشته باشید و بتونید هر بازیکن بخرید مثل من که داخل این ویدیو همزمان مسی و امباپه رو خریدم و رونالدو هم که در یووه داشتم و تونستم یک خط حمله مخوف درست کنم و هنوز هم کلی پول داشتم که میتونستم هر بازیکنی دلم میخواست بخرم.

دیگه هیچ دغدغه پول رو نخواهید داشت و هر بازیکنی دلتون میخواد میتونید بخرید اگر بخواهیم حساب کنیم شما با چهار میلیارد دلار میتونید هشت تا نیمار بخرید یا شونزده تا رونالدو آخه دیگه چی از این بهتر به راحتی میتونید تیم منتخب جهان رو درست کنید و دهن همه تیم ها رو سرویس کنید.

خلاصه دیگه اینقدر پول دارید که قول نمیدونید دیگه چه بازیکنی رو بخرید و بعد از خریداتون پولی که اضاف میارید رو نمیدونید چکار کنید پس اگر این آموزش رو دیدید و ازش لذت بردید برای حمایت از ما میتونید لینک این مطلب به دوستان پیس باز بفرستید و اون ها هم یادبگیرن چجوری در مسترلیگ هر کسی رو میخوان بخرن.

در ضمن اگر در بخش های دیگری از PES 2020 آموزشی یا سوالی یا هر گونه ابهام یا مسئله ای براتون وجود داره میتونید در همین پست برای ما کامنت بگزارید و من خیلی زود سعی میکنم به کامنت ها و درخواست هاتون پاسخ بدم و شما رو در PES یک حرفه ای کنم خلاصه ممنون از اینکه تا اینجا همراه ما بودید.

با تشکر وب سایت فارسی ویدیو.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

8 thoughts on “افزایش پول مسترلیگ PES 2020 آموزش کامل – هر بازیکنی میخوای میتونی بخری”

  1. سلام نمی دونی توی پی اس 19 و 18 هم گذینه ی استارتینگ بوجه هست یا نه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close