سینما و انیمیشن

انیمیشن بن تن نیروی بی پایان دوبله فارسی قسمت 22 Ben 10 Omniverse

انیمیشن بن تن نیروی بی پایان

برای شما این بار اومدیم و یک سری مجموعه فوق العاده محبوب یعنی انیمیشن بن تن نیروی بی پایان یا به انگلیسی Ben 10 Omniverse که فوق العاده انیمیشن قوی و بی نظیریه و حسابی با دوبله فارسی بی نظیرش حال میکنید.

انیمیشن بن تن نیروی بی پایان دوبله فارسی

تمامی هشتاد قسمت این مجموعه به صورت روزانه اضافه میشود یعنی روزی یک قسمت روی سایت در همین پست قرار میگیرد پس هر روز با سر زدن به وب سایت ما میتونید قسمت جدید رو ببینید.

انیمیشن بن تن نیروی بی پایان این بار برای شما طرفداران بن تن یک فرمول جدید رو در نظر گرفته که شما هم دوره نوجوانی بن تن را میبینید و هم دوره جوانی بن تن و حسابی با داستان های بی نظیری که این دو دوره بن تن را به هم متصل میکند شگفت زده میشوید.

و البته در این سری دیگه آنچنان گوئن استیسی و کوین به همراه بن تن نیستند و بن تن یک همراه جدید برای ماجراجویی هایش داره که نامش روک بلانکو هست که خیلی کاراکتر خنده دار و جالبی داره چون که با فرهنگ زمینی ها آشنا نیست و خیلی چیزا برایش جالبه.

گه گداری پدربزرگ بن تن را هم داریم که شخصیت جالب او هم حسابی داستان را پخته میکند و در خیلی از قسمت ها حضور داره در این سری که یک ویترین از تمامی بن تن های موجود بوده اکثر ویلن ها از ویلگگس گرفته تا دکتر آمینو و حتی ویلن های جدیدی که باهاشون آشنا میشویم.

تمامی هشتاد قسمت این مجموعه انیمیشن بن تن دوبله فارسی هست و از بهترین دوبلور های ایرانی استفاده شده از جمله صدای آشنای احسان مهدی که حسابی برای بن تن باز ها آشنا و دل نشین هست.

در ضمن بدونید این نسخه ای که ما در وب سایت قرار میدهیم سینک اختصاصی هست و خیلی در صدا گزاری و کیفیت ویدیو ها دقت به کار رفته پس امیدوارم حسابی لذت ببرید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

1 thought on “انیمیشن بن تن نیروی بی پایان دوبله فارسی قسمت 22 Ben 10 Omniverse”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close