اگر توبی مگوایر به جای تام هالند اسپایدرمن دور از خانه را بازی میکرد دوبله فارسی | فارسی ویدیو
سینما و انیمیشن

اگر توبی مگوایر به جای تام هالند اسپایدرمن دور از خانه را بازی میکرد دوبله فارسی

اگر توبی مگوایر

بنظرتان اگر توبی مگوایر به جای تام هالند اسپایدرمن دور از خانه را بازی میکرد فیلم به شکل میشد؟بهتر یا بدتر؟برای فهمیدن جواب این سوال حتما این ویدیو را تا آخر ببینید.

در این ویدیو با تغییر چهره تام هالند به توبی مگوایر سعی کردیم حس و حال سری قدیمی مردعنکبوتی را برای شما زنده کنیم و ببینیم اگر هنوز توبی مگوایر بازیگر کاراکتر اسپایدرمن بود فیلم اسپایدرمن دور از خانه به چه شکل میشد.

اگر توبی مگوایر

در این بخش از سایت ما سعی میکنیم فیلم های سرگرم کننده ای از سینما و انیمیشن برای شما قرار بدهیم و در آینده فعالیت ما ار در این بخش هم دنبال کنید.

فیلم مردعنکبوتی دور از خانه به شدت یه فیلم خوب و موفق بود و واقعا هر کسی که سه گانه اورجینال اسپایدرمن را دیده باشد دوست دارد که این فیلم را توبی مگوایری بازی کند که مردعنکبوتی افسانه ای اش هنوز که هنوز بعد از گذشت بیش از 17 سال پس از اولین قسمت از این سه گانه هنوز هم فراموش شده نباشد.

اگر توبی مگوایر

واقعا فکر کردن به این که اگر توبی مگوایر هنوز هم بازیگر اسپایدی بود آدم را دیوانه میکند از حضور او در اونجرز ها گرفته تا در دور از خانه و بازگشت به خانه تا کاستوم خفن تام هالند گرفته تا ملاقاتش با کاپیتان آمریکا و به فضا سفر کردن و مبارزه با تانوس همه و همه دیوانه کننده هستند.

خب دوستان اگر از این ویدیو خوشتان آمد حتما دیگر مطالب ما را دنبال کنید و اگر دوست داشتید به اشتراک بگزارید و حتما اگر نظری داشتید برای در همین پست کامنت بگزارید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close