ایران در PES جام جهانی در گروه اسپانیا و پرتغال !! | فارسی ویدیو
مسترلیگ PES 2020ویدیو گیم

ایران در PES جام جهانی در گروه اسپانیا و پرتغال !!

ایران در PES

بیایید با هم بریم سراغ تیم ملی ایران در PES و جام ملتهای آسیا و آیا میتوانیم این طلسم بیش از 40 ساله را بشکنیم و قهرمان آسیا بشیم و ایران خودش رو به عنوان بهترین تیم ملی آسیا معرفی کنه یا خیر ؟ تیم ملی امسال قوی تر از هر سال شده و واقعا بنظر من تیمی در حد و اندازه های تیم ملی ایران مدل 1998 هستش و واقعا میتونه کاری بزرگ رو شکل بده با وجود سردار آزمون و مهدی طارمی و جهانبخش واقعا میتونیم کارای بزرگی بکنیم.

ایران در PES جام ملتهای آسیا با تیم ملی سردار رو ببین جون بابا !!

بازیکنان تیم ملی امسال بیشتر از همیشه عزمشون رو جزم کردن تا قهرمان آسیا بشوند بیایید با هم خطوط تیم ملی رو بررسی کنیم ابتدا از خط دروازه شروع میکنیم که همیشه نقطه قوت ما بوده چه در گذشته دور که ناصر حجازی بود چه حالا که که بیرانوند هستش و چه در سال 98 که عابدزاده سنگربان ما بودش و حالا دلمون به بیرانوند قرص هستش و هیچ جای نگرارنی وجود نداره.

در خط دفاع یخورده ظعف داریم و زیاد نمیشه پورعلی گنجی و مجید حسینی رو خیلی نمیشه بهشون اعتماد کرد اما در سمت چپ و راست با وجود رامین رضاییان و محمدی میتونیم از کناره ها نفوذ کنیم و خیلی خیلی قدرتمند هستیم در خط هافبک هم ما با وجود امید ابراهیمی و عزت الهی خیلی تیم هماهنگ و خوبی رو داریم اما نقطه قوت ما در خط حمله شکل گرفته هست.

سردار آزمون و مهدی طارمی و مهدی ترابی و وحید امیری لایی زن و اشکان دجاگه واقعا تیم قدرتمندی از لحاظ حجومی هستیم و میتونیم هر خط دفاعی رو در آسیا رو در هم بشکنیم و شکست بدهیم پس بریم با قدرت سراغ جام ملتهای آسیا با ایران در PES و به امید قهرمانی در آسیا.

ایران در PES

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

13 thoughts on “ایران در PES جام جهانی در گروه اسپانیا و پرتغال !!”

  1. نگاه من همه دکمه های دسته و کیبورد رو زدم فقط یه تنظیمات برای بازی اومد بالا

  2. سلام ارش…. ای بابا یه فیلم بزار دیگه در رابطه با چطور سر کمربند مسابقه بدیم در کشتی کج… زیاد زیاد 5 دقیقه میشه…… بزار دیگه

  3. کاش به جوری بازی می کردی ایران حذف نشه، بعد گل اولت به پرتغال باید همه رو میکشیدی دفاع، سبک بازی ایران معمولا دفاع و ضدماده است درصورتی که بعد گل اولت به پرتغال بازم حمله کردی. ولی در کل شبیه سازی قشنگی بود ولی من از سبک بازی و ترکیب های هجومی خوشم نمیاد بنظرم فوتبال دفاعی و مخصوصا سبک کیروش و سیمیونه خیلی قشنگ و بابرنامه هستش.

  4. ببین قول مسترلیگ ناپولی با سردار میری…
    یه فصل فقط یه فصل هم کریرشو برو🏅
    درکل خیلی خوبییییی👌🏻

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close