بارسلونا در PES 2020 لیگ قهرمانان اروپا قسمت فینال میریم برای قهرمانی!!! | فارسی ویدیو
مسترلیگ PES 2020ویدیو گیم

بارسلونا در PES 2020 لیگ قهرمانان اروپا قسمت فینال میریم برای قهرمانی!!!

بارسلونا در PES

امروز میخواهیم با بارسلونا در PES 2020 بریم سراغ لیگ قهرمانان اروپا و ببینیم میتونیم با بارسلونای مدل 2020 قهرمان چمپیونز لیگ بشیم یا خیر؟ همونطور که احتمالا میدونید بارسلونا واقعا تیم قدرتمندی هستش و واقعا با خط حمله خوبی که داره میتونه هر دفاعی رو زمین گیر کنه و باید ببینیم اتفاقی که برای بارسلونا حدود چهار ساله نیوفتاده آیا میتونه توسط من انجام بشه یا نه اتفاقی به اسم قهرمان شدن اروپا بریم ببینیم میشه یا نه.

بارسلونا در PES 2020 لیگ قهرمانان اروپا میریم برای قهرمانی!

هر چند بارسلونا در پیس کمی اورال بازیکناشون از توانایی های واقعیتشون بالاتره و برای مثال به جرارد پیکه اورال 90 یا مثلا فرانکی دیونگ یا ایوان راکیتیچ اورال 87 یا مثلا سوارز اورال 91 رو داده شده که واقعا اگر بخواهیم با واقعیتشون قیاس کنیم میبینیم خیلی بالاتره اورال داده شده اما باز هم مهره های خوبی که بارسلونا داره رو هر تیمی نداره.

یکی از دلایلی که میگن کونامی اورال بالایی به بازیکنان بارسلونا میده این هست که تیم بارسلونا پارتنر اصلی کونامی هستش و بنظر من هم همینطور هست اما خب هر چیزی هم باشه باید پذیرفت که در بازی تیم بارسلونا واقعا تیمی قدرت مند هست و بنظر قوی ترین تیم بازی در باشگاه ها بارسلونا هست شاید از خودتون بپرسید چرا گفتم در باشگاه بخاطر این بود که هیچ تیمی در حد و اندازه های تیم ملی فرانسه در حال حاضر نیست.

در بارسا واقعا بازیکنان خوبی مخصوصا در خط حمله وجود داره بازیکنانی مثل لیونل مسی افسانه ای یا آنتوان گریزمن که واقعا شکی در خوب بودنش نیست یا لوییس سوارز که با اورال 91 یکی از بهترین مهاجم های تمام کننده بازی به شمار میره حالا در کنارشون آنسو فاتی و عثمان دمبله رو هم اضافه کنید.

هر نظری دارید حتما برای ما کامنت کنید.

بارسلونا در PES

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

3 thoughts on “بارسلونا در PES 2020 لیگ قهرمانان اروپا قسمت فینال میریم برای قهرمانی!!!”

  1. تو بخش فرندلی مچ لابی پیس یه لابی بساز بعد پسووردشو تو یکی از ویدیو ها بگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close