بازی کشتی کج مقایسه WWE2K20 و WWE2K19 - کدوم بهتره؟ | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

بازی کشتی کج مقایسه WWE2K20 و WWE2K19 – کدوم بهتره؟

بازی کشتی کج مقایسه WWE2K20 و WWE2K19

این بار اومدم با یک مقایسه جدید از آخرین نسخه های حال حاضر از سری بازی کشتی کج یعنی WWE2K20 و WWE2K19 که نسخه 2020 خیلی سر و صدا کرده و زیاد منتقدا و گیمرا ازش راضی نیستند بریم ببینیم دلیلش چیه؟

بازی کشتی کج مقایسه WWE2K20 و WWE2K19

آخرین نسخه WWE2K20 از مشکلات زیادی بهره میبره از افت فاحش افکت های بازی تا حذفیات زیادی که نسبت به نسخه قبل داره مخصوصا حذف بخش یونیورسال در نسخه 2020 خیلی به مذاق کشتی کج باز ها خوش نیومده و یجورایی حالشون گرفته شده.

بازی کشتی کج از سال 2012 حق امتیاز ساخت و انتشارش به دست شرکت 2K افتاد و حالا چند ساله این شرکت سالیانه بازی بسکتبال یعنی NBA2K و بازی کشتی کج WWE2K رو منتشر میکنه اما این انتشار سالیانه زیاد حرکت جالبی نیست.

برای مثال به نظر شما بهتر نبود در سال 2014 شرکت کونامی PES عرضه نمیکرد و یک نسخه PES 2015 قدرتمند روانه بازار میکرد یا همین 2K نسخه WWE2K20 رو منتشر نمیکرد و سعی میکرد در نسخه 2021 بهتر کار کنه.

چون آنچنان تغییر مثبتی در بازی نشده بلکه حذفیات زیادی هم بازی داشته برای مثال همونطور که کاراکتر ری مستریو با یک آپدیت به نسخه 2019 اضافه شد میتونستند هالک هوگان و مارک هنری و دیگر کاراکتر های جدید هم اینجوری با آپدیت ها به اضافه کنند.

ولی شرکت های بازی سازی خیلی پول دوست هستند تا کاربر دوست و بیشتر دوست دارن پول در بیارن تا بخواهند یک تجربه عالی به کاربر خود ارائه بدهند برای مثال به جای اینکه بیان بخش های سرگرم کننده تری به بازی اضافه کنند میان و بخش یونیورسال رو حذف میکنند .

یا حتی شرکت 2K به خودش زحمت نداد لوگوی جدید شو های راو و اسموک دان هم آپدیت کنه و همون لوگو های قدیمی رو گزاشته و لوگو های جدید این شو ها رو در بازی اضافه نکرده یا وضعیت افتضاح فیزیک مو های بازی در نسخه های قبلی خودش غیرطبیعی بود تو این نسخه بدترش هم کردن.

خلاصه این ویدیو رو ساختم اگر به دنبال خرید نسخه 2020 هستید بدونید پول خودتون رو داخل جوی آب نریزید و حواستون باشه چی میخرید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close