بازی Ancestors با زبان فارسی قسمت اول انسان های میمون بوده اند. | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

بازی Ancestors با زبان فارسی قسمت اول

بازی Ancestors

امروز اومدیم بررسی کنیم گذشته انسان چی بوده در این بازی معلوم میشه میمون بوده و بازی Ancestors به صورت خیلی قشنگ این مسئله رو توضیح میده اما به هیچ وجه بازی خوبی نیست و از خیر بازی کردنش بگزرید.

بازی Ancestors با زبان فارسی

نکات مثبت بازی به چند چیز خلاصه میشود یک مقدمه چینی و شروع داستان بازی که بسیار خوب شروع میشود و ما بسیار جذاب دیدن داستان بازی میشویم و بررسی میکنیم که گذشته انسان ها چی بوده و آیا واقعا این تئوری حقیقت دارد یا نه.

نکته مثبت بعدی یک جهان بسیار خوب که واقعا انگار جنگل واقعی هست و تامل در این جنگل ها واقعا حس زندگی به صورت انسان های اولیه را دارد و بسیار با محیط خوبی رو به رو هستیم و ما را به خود جذاب میکند.

در کنار این دو نکته , نکته خوب بعدی موسیقی متن بازی هست که واقعا حس و حال خوبی به ما القا میکند و ما را در دل جنگل غرق میکند. بازی Ancestors یک بازی هست که اگر در نکات بعدی خوب کار میکرد یک بازی بسیار خوب میشد اما نکات منفی خیلی زیادی دارد.

ایده اصلی بازی میتونست خیلی بهتر اجرا شود اما اجرا شدن این ایده به بازی اونقدر کسل کننده میشود که شما نمیتونید بیشتر از یک ساعت این بازی رو ادامه بدهید.و خیلی بازی در چرخه تکرار قرار گرفته مدام مراحل و ماموریت های تکراری رو به خورد ما میدهد.

و این ارزش بازی رو پایین میاره و همین دلیل اصلی با کله زمین خورد بازی Ancestors است.این بازی ایده بسیار بزرگی و جنجالی را برای ساخت بازی انتخاب کرده اند اما ای ایده به خوبی اجرا نشد و امیدواریم در آینده یک شرکت دیگر سراغ این ایده برود و اجرایی اش کند.

خب امیدوارم از این بازی هم لذت خوبی ببرید و حال کنید حالتون خوش.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close