بازی Battlefield 1 زبان فارسی بخش داستانی کامل آموزش تمامی مراحل | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

بازی Battlefield 1 زبان فارسی بخش داستانی کامل آموزش تمامی مراحل

بازی Battlefield 1

این بار اومدیم با بخش داستانی بازی Battlefield 1 با زبان فارسی که هم شما میتونید داستان بازی رو بهتر متوجه بشید و هم به عنوان واکتروی فارسی ازش به عنوان یک راهنما استفاده کنید پس با ما باشید که میخواهیم به دل جنگ جهانی اول برویم و ببینیم در سال 1942 چه خبر بوده است .پس این شما و این تمامی مراحل بخش داستانی بازی .

بازی Battlefield 1 زبان فارسی

متاسفانه بخش داستانی بازی یخورده کوتاه بود اما از لحاظ طراحی مراحل در سطح بالایی بود و فوق العاده لحظات خوب اما خب کم را برای پلیر میسازد و گرافیک بازی واقعا چشم نواز هست و کاملا طبیعی جنگ جهانی اول را به نمایش میگزارد و با طرح ها و کانسپت های خاص بتلفیلد را دارا هست.

شاید به جرئت میتوان گفت یکی از بهترین نسخه های سری بتلفیلد یا شاید بهترین نسخه بتلفیلدی که تا حالا ساخته شده همین بازی Battlefield 1 هست .چون واقعا استودیو دایس بلاخره فرمول چطور یک بازی جنگی خوب بسازیم رو یادگرفته و با بتلفیلد یک دوباره روح تازه ای در این سبک بازی دمیده است.

به جرئت تمام میگم که خود موضوع جنگ جهانی اول میتونه تنها دلیلی باشه که بخواهید این بازی رو تجربه کنید بازی ای که به شکلی جنگ جهانی اول رو به نمایش میگزارد که انگار سازندگان بازی برای چند مدت واقعا در جنگ جهانی حضور داشته اند و با تمام توان میخواهند حالا چیز هایی که به چشم دیده اند رو برای شما به بازی تبدیل کنند.

بخش آنلاین بازی هم دیوانه وار فوق العاده هست و جوری شما موتاد آنلاین بازی کردن میکند که شما نهایتا به یک کمپ ترک اعتیاد نیاز دارید و با سرور های فوق العاده قوی و بدون نقصی که به لطف کمپانی EA در اختیار استودیو دایس گزاشته هیچگونه مشکلی هم برای بازی کردن آنلاین ندارید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close