بازی Battlefield 4 زبان فارسی بخش داستانی بازی کامل آموزش تمامی مراحل | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

بازی Battlefield 4 زبان فارسی بخش داستانی بازی کامل آموزش تمامی مراحل

بازی Battlefield 4

در این مطلب بخش داستانی بازی Battlefield 4 را با زبان فارسی برایتان قرار داده ام بازی ای که هنوز جز بهترین نسخه های سری بتفیلد هست و بعد از اومدن دو نسخه دیگر از بتلفیلد که 1 و V نام داشته اند هنوز هم میتوان بازی کرد و از آن لذت زیادی برد . پس بریم سراغ بخش داستانی بتلفیلد چهار .

بازی Battlefield 4 زبان فارسی

گرافیک این بازی فوقالعاده است و جلوه های تصویری و تکسچر های صورت و گان ها و اشیا های در محیط بینظیر هستند همه و همه این ها بخاطر موتورگرافیکی بازی یعنی Frostbite 3 هست که همیشه در هر بازی ای که حضور داشته قدرت نمایی کرده و قدرت گرافیکی خود را به نمایش گزاشته است.

به شکلی میتوان گفت از بازی Battlefield 4 بود که پای موتورگرافیکی فراست بایت اومد وسط و از همین نسخه دیگه گرافیک خارق العاده شد یکی از نقطه قوت های سری بتلفیلد و همیشه گرافیک این سری زبان زد خاص و عام بوده است.در کنار جلوه های بصری بخش صوتی کار هم خوب از آب درآمده و بسیار بسیار حس وجود در یک جنگ چیریکی که نه حالت جنگ های جهانی اول و دوم را دارد نه حس یک جنگ مدرنی که با ربات ها سر و کار داشته باشیم را به ما میدهد.

بخش داستانی بازی باز هم مثل همیشه یک بخش کوتاه هست که فقط به ما ویژگی های بازی فوق العاده بتلفیلد چهار را به نمایش میگزارد و سعی دارد تا به ما نشان دهد با چه بازی ای طرف هستیم و ما هم باید به سمت و سوی بخش آنلاین بازی برویم که با کلی مد آنلاین جذاب در شاخه های چند نفره که کار گروهی در آن ها نقش مهمی هم دارند.

در کل با بازی طرف هستیم که دوران اوج بتلفیلد را به نمایش میگزارد زمانی که رقابت بتلفیلد و کالاف دیوتی حسابی داغ شده بود و هر بازی برای خودش شاهکاری بود.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close