بازی Battlefield V زبان فارسی بخش داستانی کامل آموزش تمامی مراحل | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

بازی Battlefield V زبان فارسی بخش داستانی کامل آموزش تمامی مراحل

بازی Battlefield V

این بار برای شما بخش داستانی بازی رو به صورت کامل با زبان فارسی براتون آماده کرده ام پس آماده بشید برای بخش داستانی بازی Battlefield V به زبان فارسی .بخش داستانی بتلفیلد وی زیاد چنگی به دل نمیزنه و با مراحل سطحی و آسان یخورده با چیزی که انتظارش را داشتیم فاصله داشت اما دیدنش خالی از لطف نیست.

بازی Battlefield V زبان فارسی

بازی Battlefield V قشنگ نماد خیر و شر هست با بخش داستانی رو به رو هستیم که به کل میتوان گفت یک افتضاح به تمام معنا هست و در کنارش اما با بخش مولتی پلیر و آنلاینی رو به رو میشویم که واقعا سرگرم کننده و بینظیر هست و شاید نمونه اش تا به الان در هیچ بازی جنگی ندیده باشید.

یکی از مشکلات بخش داستانی بازی هوش مصنوعی بسیار فاجعه بار دشمنان هست به قدری با آدم های شل مغزی طرف هستیم که میتوان در فاصله یک متری آنان بود اما آن ها متوجه حضور شما نشوند.داستان بازی هم یک داستان سطحی که فقط یک دلیل مزخرف را به وسط می آورد که ما قبول کنیم که کاراکتر ما چرا باید یه عده افراد با سلاخی کند.

اما جلوه های بصری و صوتی در بازی دیوانه کننده هستند صداگزاری اصلحه های بی نهایت به واقعیت شبیه هستند و فوق العاده کار شده روی آن ها.گرافیک بازی واقعا در حد یک بازی انحصاری عمل میکند و فیزیک تخریب پذیری تمامی اشیا موجود در محیط خیلی به طبیعی جلوه کردن بازی کمک کرده است.

بیایید با هم امیدوار باشیم تا یک بار دیگه بتونیم بتلفیلد و کالاف دیوتی هایی رو بازی کنیم که به بخش های داستانی شون زیادی بها داشته باشند و با خلق شخصیت های بیادماندنی دوباره بخش آفلاین رو زنده کنند و مجبوریم امیدوار باشیم چون یک گیمر به امید زنده هست به امید اومدن دوباره لایسنس یوونتوس به فیفا به اومدن به دوران مدرن وارفر به کالاف دیوتی و شاید منتشر شدن نسخه ای شاهکار از سری بتفیلد مثل بتفیلد چهار.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close