بازی Bioshock زبان فارسی تمامی مراحل راهنما و آموزش | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

بازی Bioshock زبان فارسی تمامی مراحل راهنما و آموزش

بازی Bioshock

امروز میخواهیم واکتروی فارسی بازی Bioshock را برایتان بگزارم .بازی ای که شاهکار دنیای گیم هست و بهترین بازی اول شخص تاریخ صنعت گیم از نظر خیلی از منتقدان و حالا میخواهم اولین نسخه از سه گانه ی تاریخی بایوشاک را برایتان با زبان فارسی قرار دهم.

بازی Bioshock زبان فارسی

بازی Bioshock یکی از شاهکار های دنیای گیم در داستانگویی در طراحی محیط یا همون آرت دیزاین در گیم پلی و درگیری های هست و امکان نداره ایده کلی این داستان شما در خود غرق نکند مثل شهری که قرار بود در زیر آب ها یک آرمان شهر تاریخی باشید اما فقط تبدیل به یک شهر غرق شده یا آتلانتیس بیش نشد.

بازی ای که تا چشم کار میکند و میبیند نکته های قوت را میبینید و فقط و فقط محو جهانی که توسط کن لوین افسانه ای خلق شده هستیم جهانی که آن قدر زیبا در زیر آب طراحی و شکل گرفته که انگار خود لئوناردو داوینچی طراح هنری بازی بوده آنقدر جهان زیر آب ها خوب به تصویر کشیده که گاهی وقت ها یادمان میرود که واقعا یک بازی هست.

گاهی وقت ها یادمان میرود که این بیگ ددی ها دشمنان ما هستند و نباید دیوانه وار عاشقشان باشیم . یادمان میرود که لیتل سیستر ها را باید خلاصشان کنیم یا باید برای شرایطی که دچار شده اند غصه بخوریم واقعا یادمان میرود یادمان میرود….

باید قبل از هر کار به خودمان یادآوری کنیم که تصمیم هایمان در آینده نچندان دور عواقبی به همراه خواهد داشت و گناه های ما بزودی باز خواهند گشت و هر چه گناهانمان بزرگ تر باشند با دشمنان بزرگ تری رو به رو میشویم.

بازی Bioshock 1 بهترین شوتر اول شخص تاریخ دنیای گیم هست و در این موضوع هیچ شکی داخلش نیست .هیچ شکی داخلش نیست که گیم پلی روان و بسیار خوب این بازی در تاریخ نمونه ندارد و اینقدر بایوشاک یک خوب بود که حتی نسخه دوم و سوم هم نتوانستن در حد و اندازه های نسخه اول باشند.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close