بازی Bioshock 2 زبان فارسی تمامی مراحل آموزش و راهنما و واکترو فارسی | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

بازی Bioshock 2 زبان فارسی تمامی مراحل آموزش و راهنما و واکترو فارسی

بازی Bioshock 2

بازی Bioshock 2 دنباله ای نسبتا موفقی برای بایوشاک یک هست و ما در این مطلب بایوشاک 2 را با زبان فارسی قرار داده ام.راهنمای قدم به قدم تمامی مراحل و آموزش معما های بازی .پس هر چه سریع تر ویدیو های پایین را تماشا کنید.

بازی Bioshock 2 زبان فارسی

در این نسخه از بازی به ده سال بعد از اتفاقات داستان بایوشاک یک هست و کلی اتفاقات جدید و تازه ای میخواد رخ بده در این نسخه از بازی کن لوین افسانه ای و نابغه در تولید بازی حضور آنچنانی نداره اما تیم تولید این بازی سعی کرده اند نقات قوت نسخه اول رو در نسخه دوم دوباره تکرار کنند و تا جایی هم موفق شده اند تواسنته اند دنباله خوبی بسازند.

توانسته اند داستان را به خوبی ادامه بدهند و طوری داستان جلو میره که هیچ وقت مشخص نمیشه کدوم یکی از پایان بندی های داستان بازی , پایان بندی اصلی هست و با یک داستان سرایی خوبی هم طرف هستیم.

نسخه دوم بازی بایوشاک هم مثل نسخه اول یک بازی اول شخص شوتر هست و این یکی از ویژگی های پایه ثابت سری بازی بایوشاک میباشد و در بخش های چند و تک نفره که اصل بازی بر روی سینگل پلیر بودن تمرکز دارد هست و یک بازی فردی به تمام معنای تمام عیار هست.

بازی Bioshock 2 برای کنسول های ایکس باکس 360 و پلی استیشن سه و ویندوز و مک عرضه شد و نسخه ریمستر آن هم برای کنسول های نسل جدید یعنی ایکس باکس وان و پلی استیشن چهار اومد و شما میتونید این بازی بسیار خوب را در هر پلتفرمی که دوست داشته باشید تقریبا بازی کنید و از آن لذت کافی رو ببرید.

بازی ساخته ی استودیو 2K هست و استودیویی که سالیانه نسخه هایی از بسکتبال و کشتی کج و همچنین مافیا 3 هم ساخته و منتشر میکند و نسبتا استودیو فعال و موفقی هست.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close