بازی Bioshock Infinite زبان فارسی تمامی مراحل آموزش و واکتروی فارسی | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

بازی Bioshock Infinite زبان فارسی تمامی مراحل آموزش و واکتروی فارسی

بازی Bioshock Infinite

این بار اومدیم سراغ بازی Bioshock Infinite یکی از بهترین بازی های تاریخ اون هم با زبان فارسی و آموزش تمامی مراحل و واکتروی فارسی بازی . کن لوین دوباره بازگشته و دوباره اومده ما را به داستان های بی کرانش ببرد به اینفینیت به بی نهایت در هایی که برای ورود و خرج قرار داده شده است.

تا اینجا واکتروی کامل فارسی تمامی مراحل بازی هست و بازی اینجا به اتمام میرسه اما اینجا پایان کار ما نیست و حالا ما برای شما عزیزان DLC Burial at Sea بازی رو هم قرار میدیم و باز با زبان فارسی.

خب این هم از پایان بازی Bioshock Infinite که با دی ال سی هم گزاشتم و حسابی امیدوارم از داستان فوق العاده دیوانه وار بازی لذت برده باشید و از هنر نمایی کن لوین بزرگ و نابغه حسابی حال کرده باشید.داستان بازی با پایان بندی فوق العاده بینظیرش حسابی همه رو غافل گیر کرده و دیوانه کرد.

پایان بندی ای که کاملا منحصر به فرد بود و نمونه آن را در هیچ بازی ای دیگری پیدا نمیکنید.اینو بهتون قول میدم که کل بازی های تاریخ رو بگردید اما حتی یک بازی نمونه ی سه گانه بایوشاک پیدا نمیکنید .بازی ای که مغز متفکرش کن لوین نابغه باشد معلوم هست که منحصر به فرد میشود.

گیم پلی سرگرم کننده و هیجان انگیز بازی هم دیگر حرفی برای گفتن نمیزارد و بدون شک هیچ نقطه ضعفی در بازی دیده نمیشود و شما هر کجای بازی را میخواهید بگردید هر سوراخ موشی هر خونه ی فیلی هیچ کجای این بازی باگی ایرادی ضعفی دیده نمیشود.

در کنار همه ی این ها گرافیک فوق العاده خاص بازی رو داریم و دوبلور های حرفه ای که برای گویندگی شخصیت های اصلی به کار گرفته شدن تا بازی از چیزی که هست بهتر شود.این بازی بدون جز پنج بازی برتر تاریخ میباشد.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close