بازی Call of Duty WWII تمامی مراحل زبان فارسی - جنگ جهانی دوم | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

بازی Call of Duty WWII تمامی مراحل زبان فارسی – جنگ جهانی دوم

بازی Call of Duty WWII

خب سلام این بار براتون واکتروی بازی Call of Duty WWII در نظر گرفتیم که با زبان فارسی قرار گرفته.واکتروی این بازی به صورت کامل هست و شما میتوانید با دیدن این ویدیو ها تمامی مراحل بازی رو به راحتی تموم کنید و از بازی لذت کافی رو ببرید.

بازی Call of Duty WWII تمامی مراحل

این بار با یک نسخه دیگر از سری کالاف دیوتی در خدمتتون هستیم بازی در دل جنگ جهانی دوم که با روایت تماشایی داستان بازی در میدان های جنگ جهانی دوم یک حس فوق العاده جنگ رو برامون ایجاد میکنه و این داستان باعث شده بازی Call of Duty WWII بیادماندنی بشه.

در کنار داستان خوب بازی تنوع مراحل بخش داستانی بازی Call of Duty WWII بینظیر هست و فوق العاده میتونه ما رو سرگرم کنه و هیچوقت با یک بازی خسته کننده طرف نباشیم.

در این نسخه شرکت اکتیویژن دوباره با نوآوری های تازه اومده و میخواد با کمی محدودیت در بازی مثل احیا نشدن سلامتی پلیر واقعا حس جنگ جهانی دوم رو به ما بده و واقعا درک کنیم سرباز های اون زمان با چه دردسر هایی طرف بوده اند.

در کنار جنگ جهانی دوباره پای زامبی ها به بازی باز شده و حسابی خوب هم از آب دراومده و فوق العاده سرگرم کننده هست و پیشنهاد میکنم خارج از بخش داستانی بخش زامبی رو حتما تجربه کنید که فوق العاده است.

و موسیقی بازی واقعا حماسی هست و در کنار صداگزاری های خوب تفنگ ها شلیک خمپاره ها بازی رو از لحاظ دیگر هم بینظیر کرده است.اما بازی در بخش آنلاین حسابی اعصاب خورد کن شده جدا از اینکه بخش جذاب چند نفره ای که وجود نداره در اتصال و کانکت شدن هم خیلی رو اعصاب هست.

گرافیک بازی هم آنچنان بالا نیست و با یک گرافیک متوسط رو به رو هستیم که در این دوره زمونه کمی تو ذوق میزنه اما داستان خوب بازی میتونه این بخش رو پوشش بده.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

2 thoughts on “بازی Call of Duty WWII تمامی مراحل زبان فارسی – جنگ جهانی دوم”

  1. سلام خسته نلاشیدببخشیداین بازی جنگ جهانی دوم برای ps 3هم هستش؟ ممنون میشم اگه جواب بدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close