بازی Death Stranding زبان فارسی Walkthrough پارت آخر | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

بازی Death Stranding زبان فارسی Walkthrough پارت آخر

بازی Death Stranding

خب خب اومدیم با یک واکترو فارسی دیگه یکی از مورد انتظار ترین بازی های چند سال اخیر یعنی بازی Death Stranding این بازی جدید ترین انحصاری سونی و جدید ترین بازی هیدئو کوجیما است پس خودتون آماده کنید برای دیوانه وار ترین بازی سال 2019 .

بازی Death Stranding

بازی جدید کوجیما با نقد های متفاوتی رو به رو شده است در وبسایت متاکریتیک که متعبر ترین سایتی هست که میشود یک بازی را اندازه گیری کرد انواع و اقسام نمرات را گرفته از نمره 100 تا 38 را گرفته است پس واقعا با بازی بسیارسپ سلیقه ای رو به رو هستیم که ممکن خیلی از کاربران از لذت نبرند و خیلی ها دیوانه بازی شوند.

در این بازی شخصیت اولش فردی به اسم سم است که توسط نورمن ریدس نقشا فرینی شده است.که یکی از پرطرفدار ترین و خوش چهره ترین بازیگران هالیوودی هست و بسیار با مدل مو زیباش که آدم لذت میبره این شخصیت رو کنترل کنه.

این بازی دارای کات سین های بسیار بسیار زیاد و طولانی هست که مخصوص هیدئو کوجیما هست و در دنیای گیم هیچ بازی ای مثل بازی های کوجیما کات سین نداشته و حتما حتما باید کات سین ها را باید دید چون بازی بسیار بسیار به داستانی که در کات سین ها روایت میشود مربوط هست و مخصوصا گرافیکش رو هم در کات سین ها به نمایش میگزارد.

گرافیک بازی واقعا روی دست گاد اف وار بلند شده و جزییات در این بسیار دیدنی هست از باقی ماندن رد پا های شخصیت ما بر روی زمین تا نحوه راه رفتن که سر پایینی ها باید حتما تعادل خود را حفظ کنیم یا هنگامی در آب حرکت میکنیم خیلی زیبا در میان آب رد میشویم.

در کنار همه این ها موسیقی بازی Death Stranding هم که دیگه تمام کار خود را به نحو احسنت انجام داده است.و موسیقی هایی که در حین باربری پخش میشود واقعا بازی را حوصله سر بری دور میکند و باعث میشود که حس یک راننده کامیونی داشته باشیم که در جاده ها تهران شمال بار میبریم.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

5 thoughts on “بازی Death Stranding زبان فارسی Walkthrough پارت آخر”

  1. سلام نسخه اسپشال اديشن بازي ساندر ترك داره واسه دانلود؟ كجاشه ميشه بگين

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close