بازی Hellblade زبان فارسی تمامی پارت ها + آموزش و راهنمای بازی | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

بازی Hellblade زبان فارسی تمامی پارت ها + آموزش و راهنمای بازی

بازی Hellblade زبان فارسی

با بازی ای رو به رو میشیم در این مطلب که شاید نمونه مشابه ای نداشته باشد بازی ای که داستانی که روایت میکند اونقدری زیبا و کامل و فوق العاده هست که گذر زمان را برای شما به اندازه سنگی کوچک بی ارزش میکند و شما فقط دوست دارید بدانید در ادامه بازی چه اتفاقاتی می افتد پس بریم سراغ بازی Hellblade که واکتروی زبان فارسی این بازی را برای شما آماده کرده ام.

بازی Hellblade زبان فارسی

بازی Hellblade با داستان فوق العاده تاثیر گزارش واقعا یک قدم که نه صد قدم از تمامی بازی های هم دوره خودش جلوتر هست و داستانی رو ارائه میدهد که در کم تر فیلم سینمایی یا در کم تر سریالی وجود داشته باشد داستانی که انگار تکه ای از تاریخ اتفاق نیوفتاده هست و شاید هم واقعیتی که برای ما تعریف نشده است.

در داستان بازی با پرداخت هایی که به عشق به همدردی به مشکلات روحی و مخصوصا روانی شده است داستان را بیشتر و بیشتر پخته تر کرده است و ما را به اوج زیرزمین تاریک بازی میبرد.شخصیت پردازی کاراکتر ها مخصوصا کارکتر اصلی بازی سنوئا واقعا خوب است و با یک شخصیتی که فقط خوب طراحی و مدل سازی شده طرف نیستیم.

پازل هایی که در بازی وجود دارد نهایت یک خلاقیت هست و فوق العاده پیدا کردن راه حل برایشان جالب و سرگرم کننده است.صداگزاری و موسیقی متن بازی به حدی شاهکار هست که شاید از همه چیز در بازی بهتر باشد.گرافیک بازی هم که حرفی برای گفتن نمیزارد و واقعا انگار داریم فیلم هالیوودی میبینیم.

اما خب هر گلی خاری دارد.مشکلاتی همچون طبیعی نبودن انیمیشن های بازی رو داریم و مخصوصا سیستم های درگیری بازی بسیار بد است یکی از دلایلش دوربین بازی میتونه باشه.اما به قدری داستان بازی خوب است که میتوان این نکات منفی را چشم پوشی کرد و فقط و فقط به به عشق داستان بازی کرد.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close