بازی IGI 1 تمامی مراحل - از 1 تا 14 راهنمای کامل بازی | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

بازی IGI 1 تمامی مراحل – از 1 تا 14

بازی IGI

اگر از آن دسته افرادی هستید که در دهه 80 کامپیوتر داشتید حتما حتما بازی IGI را تجربه کرده اید.ما تصمیم گرفتیم راهنمای تمامی مراحل بازی را برای شما قرار دهیم که خیلی هم نوستالژیک هست و شما از دیدنش لذت میبرید و هم خاطرات گذشته براتون زنده میشه.

راهنمای کامل بازی IGI 1

این ویدیو ها توسط گیمر خوبی به اسم Fire Lightning تولید و ساخته شده و برای دنبال کردن این گیمر در آپارات میتونید روی متن کلیک کنید تا انگیزه ای برای او در ادامه مسیر زندگی اش باشه.

اگر در یکی از مراحل چهارده گانه بازی گیر کردید نیاز نیست اعصاب خودتون رو داغون کنید چون ما تمامی مراحل را برای شما قرار داده ایم.و میتونید با تماشای این ویدیو ها تمامی مراحل بازی را تمام کنید و لذت کامل بازی را ببرید.

پس با خیال راحت بازی را بر روی سیستم تون نصب کنید و اگر در بخشی از بازی گیر کرده اید حتما حتما با نگاه کردن این ویدیو ها که در بالا قرار گرفته اند لذت کامل از بازی را ببرید.قطعا اگر بار اولتون نیست که بازی IGI 1 را تجربه میکنید کوله باری خاطره از این بازی دارید.

قطعا با به اتمام رساندن بازی در طول مسیر مرحله اول تا مرحله آخر که چهارده هست بسیار بسیار به یاد قدیم می افتید و ذهن شما مثل ماشین زمان به گذشته میرود و انوع و اقسام خاطره ها برای شما زنده میشود چون ما با یکی از پرطرفدارترین بازی های دهه 80 رو به رو هستیم که در ایران بسیار فراگیر شد.

بازی ای که در ایران مثل ویندوز Xp در زمان خودش برای تمامی سیستم ها نصب بود و همه بازی میکردن و واقعا در همین زمان حال هم از جوان نوجوانی که با کامپیوتر آشنا هست بپرسید با بازی IGI 1 آشنا هست پس دیگه خودتون بدونید که این بازی چقدر خوب و پرطرفدار هست و بسیار خوش ساخت.

اگر از این مطلب نوستالژیگ ما خوشتان آمده حتما منتظر واکتروی کامل IGI 2 هم باشید پس خیالتان راحت که ما میخواهیم حسابی سوار ماشین زمان بشیم و برای چند ساعت هم که شده دوباره به بچه شویم.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

11 thoughts on “بازی IGI 1 تمامی مراحل – از 1 تا 14”

  1. سلام. متاسفانه این بازی تو سیستم من مشکل گرافیک داره. چجوری برطرف میشه؟

  2. سلام و درود فراوان خدمت دوستان و مدیر خوب و ارجمند سایت
    کسانی که در مرحله ای گیر کردن پیشنهاد میکنم تلیر بازی رو دان کنن و نصب کنن خیلی خوبه
    جان واسحه هاتون بینهایت می شه .

  3. سلام و علیکم، ببخشید بعد از ختم مرحله اول مرحله دوم را نمیارد دوباره مرحله اول میاید، مشکل در کجاست ؟؟
    اگر معلومات دهید ممنون میشوم ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close