بازی Injustice 2 سوپرمن بتمن جوکر فلش سایبورگ رابین چه داستانیه این | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

بازی Injustice 2 سوپرمن بتمن جوکر فلش سایبورگ رابین چه داستانیه این

بازی Injustice

خب بچه ها چند روز پیش یک گیم پلی از بازی Injustice 2 گرفتم و امروز تصمیم گرفتم بزارمش توی وب سایت و شما هم ازش لذت ببرید چون واقعا بازی دوست داشتنی و جذابی هستش و  شما فکر کنید که بازی خاطره انگیز مورتال کمبد رو هم تجربه میکنیم امااااا با وجود داشتن کاراکتر هایی مثل سوپرمن و بتمن و سایبورگ و ردهود و گرین لنترن و گرین اررو و بین و رابین کلی ابرقهرمان از کمپانی دیسی که میتونیم ازش فوق العاده لذت میتونیم ببریم.

بازی Injustice 2 سوپرمن بتمن جوکر فلش سایبورگ رابین

واقعا این بازی یک بازی فوق العاده هستش و از لحاظ مبارزه ها و انیمیشن های کاراکتر ها فوق العاده هست مثلا سوپرمن و شزم که قدرت پرواز کردن رو دارند روی زمین نیستن و در حال پرواز کردن هستند ولی مثلا کاراکتری مثل فلش با حرکات سریعش یا ردهود و ددشات با استفاده از تفنگ هاشون واقعا حال به آدم میدهند و دوربین بازی هم واقعا بی نظیره و مهم ترین چیز بازی و کاراکتر ها فینیشر هاشون هستش که واقعا برای هر کاراکتر بینظیر طراحی شده و در ویدیو واقعا میتونید ببینید.

بخش داستانی بازی هم فوق العاده هستش و شما رو میتونه حسابی درگیر کنه و قطعا میتونید باهاش لذت ببرید و حال کنید کلی در داستانش غرق بشید و کلی با کاراکتر ها لذت ببرید. واقعا بازی یک کمبد ابرقهرمانی فوق العاده هستش که میتونیم فوق العاده ازش لذت ببریم . و واقعا از نسخه قبلیش از زمین تا آسمون پیشرفت کرده و بدون شک میشه گفت جز بهترین بازی فایتینگ نسل هشتم بود و بی نظیره.

اما نکته قابل توجه این هست که داخل بخش داستانی ما جوکر رو نمیبینیم و نکته بعدی یک خورده پایان بندی بخش داستانی ضعیف و وقتی بازی تموم میشه یخورده با خودتون میگید تهش همین بود !! و از بس داستان خوب شروع میشه که انتظارات بالا میره و که این پایان بندی ما رو واقعا راضی نمیکنه .

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

5 thoughts on “بازی Injustice 2 سوپرمن بتمن جوکر فلش سایبورگ رابین چه داستانیه این”

  1. این باطی فوق العادست من نسخه لجندری شو دارم و تمام اسکین های ویژه و تمام کاراکتر ها رو داره خیلی باحاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close