بازی Mass Effect Andromeda زبان فارسی تمامی پارت ها راهنمای قدم به قدم | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

بازی Mass Effect Andromeda زبان فارسی تمامی پارت ها راهنمای قدم به قدم

بازی Mass Effect Andromeda

همیشه ماجراجویی در کهکشان ها برای انسان جذاب بوده اما اگر بخواهیم یکی از بهترین بازی هایی که برای فضانوردی ساخته شده را نام ببریم قطعا بازی Mass Effect Andromeda یکی از اون هاست که حالا امروز ما برای شما واکترو کامل این بازی رو با زبان فارسی برای شما قرار میدهم و همینطور به عنوان راهنمای کامل بازی هم میتونید از آن استفاده کنید.

بازی Mass Effect Andromeda زبان فارسی

در بازی Mass Effect Andromeda ما با شخصیت های فوق العاده بیاد موندنی ای طرف هستیم که صد در صد شاید تا سال ها در ذهن شما موندگار باشند و از ذهن شما بیرون نروند.یکی از دلایلش داستان فوق العاده ای که در این بازی شاهد هستیم هست داستانی که جوری پیش میرود که همیشه ما راضی هستیم.

حفظ ارتباط با نسخه های قبلی این بازی رو برای طرفدارانی که با بازی های قبلی هم خاطره دارند باعث شده راضی کننده باشد و حسابی نشان میدهد برای نسخه های قبلی ارزش زیادی قائل هست.داستان بازی به حدی قوی هست که حتی در مراحل فرعی هم رد پای داستان ما قابل مشاهده هست.

گیم پلی بازی به شکلی طراحی شده که شاید اگر ساعت ها پشت سر هم بازی کنید شما را از بازی خسته نمیکند و شاید اگر گذر زمان بتواند شما را پای این بازی بلند کند.همه ی این ها به کنار شاید اصلا شما دوست ندارید خیلی مراحل بازی رو بروید پس برید گشت و گزار.خدا شاهده مگه میشه کسی از گشت و گزار در فضا خسته بشه؟

اما بازی به شکلی نیست که شما بگید شاهکار به تمام معنا هست و مشکلاتی هم دارد مشکلاتی که در بخش گیم پلی بازی خودش رو نشان میدهد که از کاور گرفتن شروع میشه تا برخی حالات صورت اما باز هم اینقدر محیط بازی زیباست که این کم و کاستی ها را میتوان از کنارشان عبور کرد.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close