بازی Mortal Kombat 11 - گیم پلی جدید توسط خودم | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

بازی Mortal Kombat 11 – گیم پلی جدید توسط خودم

بازی Mortal Kombat 11 با زیرنویس فارسی

سری بازی مورتال کمبت همیشه جز محبوب ترین سری های گیم بوده و اینبار اومدیم با بازی Mortal Kombat 11 با زیرنویس فارسی که اینبار داستان بازی رو بهتر میفهمیم و از داستان زیبای این نسخه لذت کامل رو میبریم.

سلام بچه ها اینم گیم پلی جدیدی که توسط خودم انجام شده و براتون میزارمش.

بازی Mortal Kombat 11 با زیرنویس فارسی

در یازدهمین نسخه از بازی مورتال کمبد ما با یک داستان فوق العاده رو به رو هستیم داستانی که همیشه با گریز هایی که به گذشته کاراکتر ها میره.و با به وجود آوردن داستانی تازه ما رو به عمق دینیا فایتینگ میبره و واقعا داستانی لذت بخش ارائه میده.

و مهم ترین نکته این مطلب اینه که ما حالا این داستان بازی Mortal Kombat 11 رو با زیرنویس فارسی میخواهیم ببینیم و دیگه تمامی زیر و بم داستان رو متوجه میشیم قطعا خیلی ها دوست دارند داستان بازی متوجه بشوند و حالا همه چیز مهیاست.

گرافیک بازی بینظیر هست و با جلوه های تماشایی بصری بازی عمق گرافیک یک بازی فایتینگ رو به نمایش میزاره و بازی معجونی از اینجاستیس 2 و مورتال کمبت 10 هست که ترکیبش شده مورتال کمبت 11 که واقعا خوب از آب دراومده و ما رو میتونه ساعت ها سرگرم کنه.

ما واقعا با یک گیم پلی استراتژیک و تاکتیک دار طرف هستیم و دیگه مشت و لگد های الکی کار رو به جایی نمیرسونه و باید با یاد گرفتن کمبو های مختلف یک کاراکتر به جنگ دیگر کاراکتر ها برویم و باید با نقشه و تاک تیک جلو برویم.

خشونت بازی هم مثل همیشه مورتال کمبتی هست و واقعا کسانی که عاشق خشونت هستند رو ارضا میکنه پس اگر اهل خشونت زیاد هستید حتما پیشنهاد میکنم این بازی رو تجربه کنید که میخواهیم دریای خون در بازی به راه بیندازیم.

درکنار همه چیز ها شخصی سازی کاراکتر ها هم داریم که حسابی جذاب و پر جزئیات هست و میتونید ساعت ها وقت برای شخصی سازی بازی بزارید و از لباس کاراکتر خود حسابی لذت ببرید ولی زیاده روی نکنید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

5 thoughts on “بازی Mortal Kombat 11 – گیم پلی جدید توسط خودم”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close