بازی NBA 2K19 با گزارشگر فارسی قسمت 5 یک فصل با لیکرز ته خندس | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

بازی NBA 2K19 با گزارشگر فارسی قسمت 5 یک فصل با لیکرز ته خندس

بازی NBA 2K19

همیشه بسکتبال جز بهترین بازی های ورزشی بوده هست اما حالا ما بازی NBA 2K19 را برای شما با گزارشگر فارسی آورده ایم و من میخواهم یک فصل کامل را با لیکرز بازی کنم و ببینیم آیا قهرمان آمریکا میشوم یا خیر.سعی میکنم برای شما ویدیو های نسبت مفرح و شاد در بازی بسکتبال 2019 درست کنم و حتما اگر دوست دارید این ویدیو ها ادامه پیدا کند کامنت بگزارید.

بازی NBA 2K19 با گزارشگر فارسی

لیکرز همیشه تیم خوب بوده با ستاره هاش شناخته میشده چه در زمان های دور که با کریم عبدلجبار حسابی در NBA آقایی میکرد و چه حالا که با اومدن لبرون جیمز میخواد خودی نشون بده. و من هم در بازی NBA 2K19 به همین دلیل و البته علاقه شخصی خودم به تیم لیکرز این فصل لیکرز رو انتخاب کردم.

من سعی میکنم هر چند روز یک بار برای شما عزیزان یک قسمت از بازی خودم در بسکتبال 2019 با گزاشر فارسی خودم رو بزارم که در هر قسمت یک بازی بیشتر انجام نشده است ولی اینقدر میتونه جذاب باشه برای شما که دیونه این بازی و ویدیو هایی که من میسازم میشید.

بازی بسکتبال همیشه از هم دوره های خودش جلو بوده منظورم رقابت با NBA Live نیست منظورم رقابت با دیگر بازی های ورزشی مثل PES و FIFA هست بازی هایی که در اکثر موارد سعی بر این دارند که از NBA 2K تقلید بکنند مثل اضافه شدن بخش داستانی به فیفا 17 که دو سال قبل در NBA 2K15 ما بخش داستانی داشتیم.و خیلی از مواردی دیگر که حتی فیفا و پیس هم در اجرای آنها ناتوان هستند.

در ضمن اگر دوست داشتید این ویدیو ها ادامه پیدا کنه و من روزانه از بسکتبال ویدیو بزارم حتما برای من کامنت بزارید که از این ویدیو ها خوشتون اومده اگر میبینید این ویدیو ها برای شما سرگرم کننده نیستند مشکلی نیست میتونید برای من کامنت بگزارید و پیشنهاداتی در رابطه بهتر شدن ویدیو ها به من بدهید و من تلاش میکنم که مشکلات ویدیو ها را برطرف کنم.

پس نظرتون رو بازی NBA 2K با من در میون بگزارید و این شما هستید که تعیین میکنید که من چه بازی هایی رو انجام بدم و چه بازی هایی رو انجام ندم پس هر چه سریع تر کامنت بگزارید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

13 thoughts on “بازی NBA 2K19 با گزارشگر فارسی قسمت 5 یک فصل با لیکرز ته خندس”

  1. آقا در گیم پلی کشتی کج یه مسابقه حذفی 4به4بزار لطفا تیم راؤ مقابل اسمکداون لطفا کشتی گیر هاشم خودت انتخاب کن آقا آرش لطفا مارک هنری با بیگشو توش باشه خواهش میکنم زود بزار لطفا دمت گرم که مارو سرگرم میکنی

  2. سلام آقا آرش شما هیچ جا سراغ ندارید که ایکس باکس وان رو فوبازی کنن با قیمت خوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close