بازی Outlast 2 تمامی مراحل به صورت زبان فارسی | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

بازی Outlast 2 تمامی مراحل به صورت زبان فارسی

بازی Outlast 2

اینبار اومدیم با واکتروی بازی Outlast 2 که واقعا جز بهترین بازی های ترسناک چند سال اخیر بوده و اصلا از دست ندید و در ضمن اگر در مرحله ای این بازی بی نظیر گیر کردید و نمیدونید چیکار کنید ویدیو های این مطلب رو از دست ندید.

بازی Outlast 2 تمامی مراحل

در بازی های ترسناک , ترسناک تر از زامبی های زنده به گور یا پریدن ناگهانی بر روی ماینتور داستان بازی هست که میتونه ما رو درگیر خودش بکنه و اجازه بده وارد جهان پر از رمز و راز بازی بشویم و بتونیم ترس واقعی رو پیدا کنیم که بازی Outlast 2 تونسته این کار به خوبی انجام بده.

درسته با یک داستان خطی و سر راست طرف هستیم اما داستان اینقدر قوی هست که بعد از خوندن هر نامه ما رو به عمق زمین میبره و دوباره میارتمون روی ابر ها و بعدش ما رو میزنه زمین و میگه حالا برو نامه جدید رو کشف کن و میون این اتفاقات حسابی میترسیم و قلبمون تو دهنمون.

در این بازی جنگی که میان شخصیت خیر و شر بازی هست بسیار تماشایی و بینظیره و با یک فرد خبیث بی نظیر رو به رو طرف هستیم و حسابی فرد مظلوم داستان رو باهاش همزاد پنداری میکنیم و درکش میکنیم چه قدر بدخبته که وسط این سگ دونی گیر کرده.

صداگزاری در بازی های ترسناک هم حکم قطعه گوشه های پازل رو داره که اگر پیداشون نکنیم هیچوقت نمیتونیم پازل رو درست کنیم که در این بازی اولین چیزی که باهاشون ارتباط برقرار میکنیم تیکه های پازل گوشه هست که صداگزاری بی نظیر و بدون نقص بازی هست.

گرافیک و جلوه های بصری بازی هم انصافا چیزی کم نداره و نهایت چیزی هست که این بازی نیاز داره.بازی فوق العاده اتمفسر دیوانه کننده ای داره و با نورپردازی سبز رنگ ما رو محو خودش میکنه.

و خلاصه با یک بازی ای طرف هستیم که در روستا جریان داره و با دوربین و باتری میخواهیم بریم به جنگ شیطان.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close