بازی PES 2020 Mobile زبان فارسی - قسمت اول | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

بازی PES 2020 Mobile زبان فارسی – قسمت اول

بازی PES 2020 Mobile

خب این بار اومدیم با جدید ترین نسخه موبایل بازی PES که یک چند روزی میشه سرور هاش باز شده و از امروز به بعد سعی میکنم هر چند روز یک بار براتون قسمت هایی از بازی خودم رو میزارم که شما هم حالشو ببرید پس این شما و بازی PES 2020 Mobile .

بازی PES 2020 Mobile

در بازی PES 2020 Mobile فقط بخش مای کلاب یا My Club هست و دیگر بخش های آفلاین بازی موجود نیست و میتونیم به راحتی بخش آنلاین بازی رو تجربه کنیم و یک تیم فوتبال داشته باشیم و پیشرفت بکنیم.

و بتونیم شانس خودمون رو پک هایی که بدست بیاریم امتحان کنیم و ببینیم چه بازیکنانی بدست می آوریم من اگر در حین ظبت رونالدو یا مسی بدست بیارم شک نکنید اینقدر داد میزنم که از همسایه بیان دم در خونه شاکی بشوند.

این بخش خیلی باحاله مثلا میتونیم با تیم هایی مقابله کنیم که واقعا بازیکنان بهتری نسبت به ما دارند مثل یکی از بازی هایی که براتون انجام دادم داخل پارت اول این سری ویدیو که تیم مقابل کاوانی رو داشت اما ما تونستیم کلین شیت کنیم و حتی با 3 گل بازی رو ببریم.

پس اصلا نگران این نباشید که تیم شما در شروع بازی ها ضعیف هست با تلاش و کوشش فراوان میتونیم در ادامه راه بازیکنای خوبی رو بدست بیاریم.PES 2020 Mobile جز بهترین شبیه ساز های فوتبال است و بعد از فیفا موبایل حرف اول را میزند.

این بازی به صورت کاملا رایگان منتشر شده و شما هم میتوانید بازی را نصب و تیم خود را بسازید و پیشرفت کنید و بعد بیاید و با من مسابقه دهیم و از مسابقه هایمان هم ویدیو ظبت میکنم و در سایت قرار میدهم پس سریعا دست بجونبونید که میخواهیم بازی رو بترکونیم.

البته این بازی تحریم است و کمی برای ورود به بازی با مشکلاتی مواجه هستیم که امیدواریم در آینده حل شوند.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close