بازی Quantum Break زبان فارسی تمامی پارت ها - آموزش کامل تمامی مراحل | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

بازی Quantum Break زبان فارسی تمامی پارت ها – آموزش کامل تمامی مراحل

بازی Quantum Break

این بار اومدیم با یکی از بازی های استودیو رمدی که همیشه مهد بازی های نو و تازه و جدید بوده از مکس پین بگیرید تا آخرینش که تا حالا کنترل بوده و بازی Quantum Break هم یکی دیگر از بازی ها شرکت رمدی هست که براتون امروز میخواهم واکترو فارسی شو بزارم پس سریع همه چیز رو آماده کنید برای بازی کوانتوم بریک که حسابی بازی جالب و با گرافیکش چشم هاتون رو میخواد کور کنه.

بازی Quantum Break زبان فارسی

در بازی Quantum Break مثل تمامی بازی های استودیو رمدی به داستان پردازی و شخصیت پردازی خیلی اهمیت داده شده است و تمامی کاراکتر ها در بازی بهشون پرداخت میشه و هر کدامشان در داستان بازی تاثیر های خاصی دارن و اتفاقات خاصی رو پی ریزی میکنند و در فهم داستان نقش به سزایی دارند.

در این بازی کنترل زمان یکی از المان های بسیار جالب بازی هست که میتونیم انجامش بدیم و واقعا بار ها از انجام دادن کنترل زمان حتی یک بار هم براتون تکراری و خسته کننده نمیشود و حسابی بعد از انجام این کار در بازی حال میکنید.

گرافیک بازی هم یکی از دیگر نکات بازی هست که حسابی فوق العاده هست و یکی از نکات قوت مهم بازی قلمداد میشود و طراحی های محیط بازی بسیار چشم نواز هستند و اما یک مشکل اساسی داریم و اون هم اینکه کمی محیط بعد از چند ساعت بازی تکراری میشود اما به علت زیبا بودن محیط میتوان این مشکل رو تحمل کرد.

و در کنار همه این ها مدل سازی شخصیت ها بسیار خوب است و واقعا انگار داری یک فیلم سینمایی میبینیم و حسابی گرافیک بازی در طراحی مدل ها و ساخت تکسچر ها قوی عمل کرده و حسابی معلومه روی گرافیک بازی کار شده و واقعا یکی از بهترین گرافیک هایی هست که تا به الان دیده ایم.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!
Close