بازی Resident Evil 7 با زیرنویس فارسی تمامی مراحل | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

بازی Resident Evil 7 با زیرنویس فارسی تمامی مراحل

بازی Resident Evil 7 با زیرنویس فارسی

اینبار در ادامه بازی هایی که با زیرنویس فارسی قرار میدهیم سراغ بازی Resident Evil 7 رفته ایم.بازی ای که با نکات مثبتش فوق العاده است و با نکات منفی اش مشکل دار ولی یک تجربه ترسناک خوب هست پس بریم سراغ مراحل با زیرنویس فارسی.

بازی Resident Evil 7 با زیرنویس فارسی

سری جدید بازی Resident Evil 7 بر خلاف ریشه ها کمی متفاوت است اما در القای حس ترس توانسته موفق باشد و بخاطر داستان خوب گیرا حسابی ما رو به عمق خانه بیکر ها میبرد.

با حفظ عناصر خوب ترس از نسخه های قبلی و اضافه شدن تنش و درگیری های زیرپوستی و در کنار آن ها اکشن های خون بار که بعضی وقت ها حس میکنم در قصاب خونه ها هستیم فوق العاده با هم چفت و چسب شده و یک محصول خوب از شرکت کپکام رو به رو هستیم.

یک نقطه قوت بازی خانواده بیکر ها هستند که ما باهاشون سر و کار داریم و خونه فوق العاده راز آلود آن ها که با طراحی نقشه فوق العاده این خونه بسیار محیط خوبی ساخته اند و خانواده بیکر ها هم با شخصیت و کاراکتر های متفاوت جذابیت داستان را دوچندان میکند.

اما مشکلات بازی یکم در مراحل های فرعی هست که دشمنان ضعیفی دارند و زیاد ترسناک نیستند بعد از چند دقیقه تکراری میشوند و دیگر لذت بخش نیست.و اینقدر داستان با شاخ و برگ و زیبا و اما غیرمنتظره جلو میرود که دیگر نویسندگان نتوستند پرده آخر را به بهترین شکل به تصویر بکشند.

و واقعا در پایان بندی ضعیف ظاهر شدن و زیاد به دل پلیر ها نچسبید.معما های بازی هم آنچنان پیچیدگی رزیدنت اویل های گذشته مثل نسخه دوم را ندارن و خیلی راحت حل میشوند و زیاد از بازیکن توقع سوزاندن فسفر ندارن و واقعا این یک پسرفت نسبت به نسخه های قبلی هست.

خب امیدوارم لذت برده باشید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close