بازی Sekiro Shadows Die Twice با زیرنویس فارسی - پارت 5 | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

بازی Sekiro Shadows Die Twice با زیرنویس فارسی – پارت 5

بازی Sekiro Shadows Die Twice با زیرنویس فارسی

اومدیم این بار با بهترین بازی سال 2019 یعنی بازی Sekiro Shadows Die Twice که با زیرنویس فارسی که حالا بهتر میتونید داستان بازی رو متوجه بشید و لذت بیشتری از بازی ببرید نکته مهم این هست این بازی برای تمامی پلتفرم ها اومده و بسیار بهینه هم هست.

بازی Sekiro Shadows Die Twice

داستان سرایی در این بازی به شکل حریت آوری بی نظیره و شما رو در خودش غرق میکنه تا جایی که به خودتان می آیید میبینید ساعت هاست بازی کردید و متوجه نشده اید.دلیلش فقط داستان بینظیر نیست و سیستم مبارزات هم نقش فوق العاده ای در این تجربه خوب بازی میکند.

سیستم مبارزات اونقدری غنی هست که واقعا چیزی فرای مشت و لگد های تکراری هست و بخاطر وجود درخت مهارت ها بازی کاملا اسکیل محور بشود و باید با مهارت های جدیدی که در طول بازی یاد میگیرید در مبارزات پیشرفت کنید و به پختگی برسید.

گرافیک بازی به شکل حیرت آوری چشم نواز است و بسیار بسیار زیباست.و تماشای خانه هایی که دارد در آتش میسوزنند و شما در از بالا به آن ها نگاه میکنید عمق گرافیک بازی را به تصویر میکشد تا جایی که شاید دقایقی فقط صرف تماشای محیط اطرافتان بکنید.

موسیقی هم که خودش وزنه ای در بازی هست و واقعا گوش نواز هست.مینی باس ها در بازی هم بسیار بخش مبارزات رو خوب کرده و به جای استفاده از باس زیاد که شکست دادن هرکدامشان دقایق زیاد و حوصله سر بری بسازد به جایش مینی باس هایی داریم که این مشکل را حل کرده.

بازی بی عیب و نقص نیست و مشکلاتی دارد که شاید کمی تجربه بازی کردنمون کمی فقط کمی حوصله سر بر شود مشکلاتی مثل ضعیف بودن هوش مصنوعی دشمنانمان در بازی یا همینجور تکراری شدن دشمنان در بازی هم بی تاثیر نیست و کمی هم دوربین بازی روی مغزمان حسابی راه میرود.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close