بازی Star Wars Jedi Fallen Order واکترو فارسی قسمت آخر | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

بازی Star Wars Jedi Fallen Order واکترو فارسی قسمت آخر

بازی Star Wars Jedi Fallen Order

دوباره جنگ ستارگان و دوباره الکترونیک آرتز این دو برند نام آشنای دست به هم داده اند و بازی Star Wars Jedi Fallen Order رو ساخته اند حالا بریم ببینیم واکترو فارسی این بازی که توسط پنی استریمر تهیه شده از چه قرار است.

بازی Star Wars Jedi Fallen Order

واکتروی این بازی توسط Gameplay.NG که در آپارات فعالیت میکنه و میتونید با کلیک روی این متن به وارد کانال آپارات او شوید و میتوانید هم او را دنبال کنید و میتوانید به روحیه و انگیزه ای برای ادامه فعالیت با تمام قدرت را بدهید.

در بازی Star Wars Jedi Fallen Order قراره دوباره سراغ جدای ها بریم و ما به عنوان یک جدای تازه کار و جوان شروع به یک ماجراجویی کنیم و تا رسیدن به کامل شدن این جدای تازه کار را پیگیری کنیم و موفق شویم و ببینیم سر انجام این جدای تازه کار چه چیزی میشود.

در کنار این جدای ما با یک شخصیت دیگر به اسم BD-1 هم رو به رو هستیم که یکی از همون ربات های جنگ ستارگانی هستیم که احساسات خودش را با صدا درآوردن از خود به نمایش میگزارد که میتوان یکی از جالب ترین شخصیت های بازی Star Wars Jedi میتونه باشه.

این بازی در سایت متاکریتیک روی ایکس باکس و پلی استیشن چهار نمره 84 فعلا گرفته که نمره نسبتا خوبی هست اما یک بازی شاهکار هم نیست اما روی نسخه پی سی یا همون کامپیوتر با نمره 90 تونسته خودشو بالا بکشه.

این بازی حالت جهان باز هست مثل اکثر بازی هایی که امروز منتشر میشه و در سیارات بسیار کوچک و بزرگی رو هم در بازی میریم و در آن ها به ماجراجویی میپردازیم.در زمانی هستیم که شرکت EA بسیار در سراشیبی افت هست اما این بازی میتونه دوباره EA رو به روزای اوجش بگردونه و این شرکت دوباره پر و بالی بگیره.

خیلی ممنون که ویدیو ها و متن رو تا آخر خوندید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close