بازی The Walking Dead فصل اول زبان فارسی تمامی مراحل آموزش و راهنما | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

بازی The Walking Dead فصل اول زبان فارسی تمامی مراحل آموزش و راهنما

بازی The Walking Dead

مردگان متحرک یا زامبی های از گور برخواسته یا شایدم بازی The Walking Dead آن هم فصل اول به زبان فارسی بتواند بهترین گزینه برای عاشقان والکینگ دد باشه تا در مواقعی که سریال در حال پخش نمیباشد ببینند و از آن لذت ببرند آن هم با یک بازی کاملا تعاملی که بر روی انتخابات پلیر خیلی استوار است پس بریم این بار واکتروی فارسی بازی The Walking Dead رو ببینیم.

بازی The Walking Dead فصل اول زبان فارسی

بازی The Walking Dead یک بازی کاملا داستانی است ولی انتخابات پلیر تاثیر خیلی زیادی دارد و دیالوگ هایی انتخاب میکنند در نتیجه گیری داستان تاثیر میگزارد و بازی دارای چند پایان هست که شما میتوانید بازی رو به صورت سینگل پلیر یا حتی به شکل چند نفره آفلاین بازی کنید یا حتی چند نفره آنلاین و این یکی از بهترین ویژگی های بازی هست.

داستان بازی کاملا احساسی و غام انگیز و تلخ و ناراحت کننده هست که بر مبنی روابط عاطفی شکل گرفته است.و روابط زیبایی که میان شخصیت ها شکل میگیرد کاملا داستان را زیبا میکند و عشق به زیباترین شکل روایت میشود و بازی صداپیشگی های فوق العادش بهتر این احساسات را القا میکند.

این بازی مردگان متحرک فصل اول بسیار بسیار توسط منتقدان تحسین شده و اکثرا آن را یک بازی کامل و دیدنی توصیف میکنند و شما حتما باید این بازی رو بازی کنید و شک نکنید اگر بازی های عمیق و داستانی رو دوست دارید حتما تجربه این بازی رو از خود دریغ نکنید.

نسخه های بعدی این بازی رو هم در آینده حتما با واکتروی زبان فارسی میگزارم و به صورت کامل تا فصل آخر بازی قرار میدم.کاراکتر های بازی رو حتما در ذهن خود ثبت کنید چون با خیلی هاشون در فصل های آینده بهشون برخورد میکنیم.

حتما کامنت هم بزارید بچه ها.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close