بازی The Walking Dead فصل دوم زبان فارسی آموزش و راهنما تمامی مراحل | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

بازی The Walking Dead فصل دوم زبان فارسی آموزش و راهنما تمامی مراحل

بازی The Walking Dead

اومدیم اینبار با بازی The Walking Dead و آن هم فصل دوم به زبان فارسی که تمامی مراحل و راهنمای معما های بازی رو آموزش میدیم.این نسخه هم مثل نسخه قبلی یک بازی داستانی خوب و جذاب هست و جالب ترین نکته این هست که برای بازی فصل دوم شما باید سیو فصل اول رو داشته باشید تا ادامه اتفاقات فصل رو تجربه کنید خیلی خب بریم سراغ واکتروی فارسی مردگان متحرک فصل دوم.

بازی The Walking Dead فصل دوم زبان فارسی

باز هم در این فصل هم مثل فصل اول شاهد یک داستان فوق العاده هستیم که با وجود انتخاب هایی که کاراکتر اصلی بازی توسط پلیر انجام میدهد هم در داستان بازی بسیار تاثیر گزار هست و تمامی نقاط قوت فصل اول رو در فصل دوم میبینیم دوباره یک اثر هنری خوب رو توسط استودیو تلتل هستیم و استودیویی که متاسفانه در سال 2019 رسما دیگر هیچ وجود خارجی ندارد و تعطیل شد.

بازی The Walking Dead فصل دوم نمیتوان گفت نقات ظعف ندارد بلکه نقاط ضعفی مانند وجود کوتاه بودن بعضی قسمت های فصل دوم یا برای مثال در قسمت پنجم اتفاقات زیادی در مدت زمان بسیار کوتاهی رخ میدهد که شاید در دنیای واقعی این همه اتفاق عجیب و غریب در این مدت زمان زیادی طبیعی نباشد.

کمی هم گیم پلی بازی دیگه داره تکراری میشه باید ببینیم در فصل های بعدی آیا شاهد تغییراتی هستیم یا خیر؟اگر تغییراتی در گیم پلی رخ ندهد بازی در سراشیبی افت قرار میگیرد و دیگر به عنوان بک اثر قوی مطرح نمیشود.موسیقی متن بازی هم واقعا خوب هست و حس و حال خوبی رو به ما القا میدهد.

یخورده هم تصمیم گیری در این نسخه آنچنان عواقبی نداره و تصمیمات پلیر ها هم آنچنان تاثیرات خاصی رو ندارند اما خب بازی هنوز ارزش بازی کردن رو داره و یک بازی خوب هست.

دوستان حتما کامنت هم بگزارید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

2 thoughts on “بازی The Walking Dead فصل دوم زبان فارسی آموزش و راهنما تمامی مراحل”

  1. سلام.من این بازی رو برای کامپیوتر دانلود کردم و اجراش کردم ولی فصل 2 یکم با فصل 1 فرق داره بعضی کلیدهاش رو نمیدونم چی هست!البته من موس ندارم و بخاطر همین نمیتونم اینطوری دیالوگ های بازی رو انتخاب کنم میشه کمک کنید؟برای انتخاب دیالوگ ها و بقیه کارهای بازی باید چیکار کنیم؟لطفا کمک کنید ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close