بازی Uncharted 1 با زبان فارسی قسمت 11 ابرقهرمانی که قدرتی ندارد | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

بازی Uncharted 1 با زبان فارسی قسمت 11 ابرقهرمانی که قدرتی ندارد

بازی Uncharted

در سال 2007 بازی ای منتشر شد که همه را دیوانه خودش کرد بازی ای به اسم Uncharted بازی ای که با داستان فوق العاده و گرافیک بی نظیرش در اون سال ها که قدرت کنسول پلی استیشن سه بالا ترین نسل کنسول بود رو به نمایش گزاشت و با داستانش که واقعا تا آن زمان حس تازگی فوق العاده ای داشت هر نوع گیمری رو به خودش جذب کرد و حالا ما میخواهیم بعد از 13 سال بریم سراغ این بازی و واکترو کامل این بازی رو براتون بزاریم.

بازی Uncharted 1 با زبان فارسی ابرقهرمانی که قدرتی ندارددر کنار گرافیک و داستان فوق العاده بازی آنچارتد نکات برتر دیگری رو هم داشت که واقعا حرف اول رو میزدند نکاتی مثل موسیقی متن فوق العاده ک انگار برای فیلم های سینمایی ساخته شده بودند یا صداگزاری گویندگان که فوق العاده با چهره کاراکتر ها همخوانی داشت و حتی همین کاراکتر ها که فوق العاده شخصیت پردازی شده بودند و حس یک انسان واقعیا که چند بعد دارند رو به ما میدادند.

اما  بازی از مشکلات فنی رنج زیادی میبرد و یکی از دلایلش همین کنسول پلی استیشن سه بود که واقعا از لحاظ امکاناتی دست و پای سازندگان رو بسته بود برای مثال دوربین بازی که خیلی جا با اینکه خوب بود اما بعضی از مواقع کلی اعصاب پلیر رو خورد میکنه و واقعا دلتون میخواد دوربین رو عوض کنید تا راحت تر بتونید بر بازی مسلط باشید یکی از مشکلات بازی درجه سختی بازی بود که مثلا اگر روی سخت ترین درجه بازی میکردین گاهی وقت ها اینقدر مراحل آسان میشد که به خود میگفتید این واقعا بالا ترین در جه سختی بازی هست؟ و خلاصه درجه های بازی اصلا تعادل نداشتند.

خلاصه اینکه در آخر باید بگیم مگر میشود شرکت بازیسازی ناتی داگ بازی بدی بسازد؟ مگر میشود بازی های این شرکت سرگرم کننده نباشند یا اصلا مگر بازی های این شرکت بهترین بازی سال پلی استیشن نشود؟ و شاگردی به نام آنچارتد تواسنت از استادش یعنی تامب ریدر جلو بزنه و ضرب المثل قدیمی به وقوع پیوست.

بازی Uncharted

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

11 thoughts on “بازی Uncharted 1 با زبان فارسی قسمت 11 ابرقهرمانی که قدرتی ندارد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close