بازی Watch Dogs 2 با زبان فارسی پارت 16 آموزش تمامی مراحل | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

بازی Watch Dogs 2 با زبان فارسی پارت 16

بازی Watch Dogs 2

این بار اومدیم با شهر سانفرانسیسکو شهری که مملو از خلاف ها و درگیری ها و فروشنده های مواد مخدر شده است.حالا باید در بازی Watch Dogs 2 این شهر را از دست جنایتکاران نجات دهیم و با داستان زیبای این بازی همراه شویم و ببینیم یوبی سافت در این بازی چه چیزی را برای ما آماده کرده است.

بازی Watch Dogs 2 با زبان فارسی

داستان بازی Watch Dogs 2 یک جور داستان تاریک و خاکستری هست و هر چه مراحل بازی را به سمت جلو تر هل میدهید وارد محیطی تیره تری میشوید به شکلی که دیگر نوری برای دیدن نیست کار به جایی میرسد که میبینی کل شهر دچار فساد شده و برای مقابله با این فساد دیگر راهی نیست.

اما چه باید کرد ؟ راه حل چیست؟تنها راه حل مبارزه هست .جنگیدن و شکست دادن این تابو فسادی که در شهر آغاز شده است.بازی واچ داگز 2 یک بازی جهان باز هست و مثل سری های GTA شما میتونید حتی فقط در شهر بازی برای خود بگردید و از محیط فوق العاده شهر لذت ببرید.

طراحی شهر بازی با جزئیات کاملا دقیق و سعی شده مشابه ترین نسخه از شهر زیبای سانفرانسیسکو باشه .سانفرانسیسکو یکی از شهر های بسیار معروف و زیبا و البته با خونه های گران قیمتش حسابی در جهان شهرت خاصی دارد و خیلی از شرکت های بزرگ دنیا مثل مایکروسافت و اپل و توییتر و … در این شهر دفتر دارند کاملا یک تجاری هم هست.

شهر سانفرانسیکو بخاطر پل های زیبایی که دارد و همچنین سواحل و دریا های زیبایش هم شهرت خاصی دارد که در بازی واچ داگز 2 بسیار خوب و دقیق طراحی شده اند و حسابی شما محو خودش میکند و در کنار همه ی این ها سیستم هک بازی هم فراموش نکنید.شما با قابلیت های هک کردن که در بازی یادمیگیرید هر کاری که دوست دارید میتونید انجام دهید.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close