بتمن در مقابل اونجرز با زیرنویس فارسی حتما ببینید خیلی باحاله | فارسی ویدیو
سینما و انیمیشن

بتمن در مقابل اونجرز با زیرنویس فارسی

بتمن در مقابل اونجرز

بتمن همیشه جز مشهور ترین و معروف ترین کاراکتر های صنعت دنیای ابرقهرمانی بوده و تقریبا هر فرد متولد 80 به بعد بتمن رو میشناسه حتی اگر فیلم هاشو ندیده باشه اما حتما اسمشو برای یک بار زندگیش شنیده و حالا در نبرد بتمن در مقابل اونجرز کی برنده میشه؟

گروه اونجرز از سال 2012 با فیلم اونجرز به شهرت جهانی رسید و هر سالی که یک فیلم از سری اونجرز منتشر هم فروش بیشتری میکرد و هم طرفدارای این گروه ابرقهرمانی بیشتر میشد کار به جایی رسید که در سال 2019 تبدیل به پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما شد یکی از فیلم های سری اونجرز.

اما حالا بحث اینجاست بتمن با دو فیلم میلیاردی و گروه اونجرز با چهار میلیاردی در دنیای هالیوود اگر بیوفتن به جون هم چه اتفاقی میوفته آیا اونجرز که تشکیل شده از آیرون من و کاپیتان آمریکا و هالک و تور و هاکای و ناتاشا رومانوف و پلنگ سیاه و فالکن و وارماشین و باکی بارنز هست میبرن و میتونن به راحتی بتمن تنها رو شکست بدهند یا.

بتمن با تمام تجهیزات معروفش و زبان بازی و ذهن کاراگاهی خودش میتونه اونجرزی ها رو شکست بده البته اگر به تجهیزات باشه که مرد آهنی حرف اول رو میزنه با اسباب بازی هایی که داره حتی از بتمن هم قدرتمند تر هست اما هیچ وقت همه چیز به تجهیزات نبوده و مهم ترین نکته عقل و ذهن و هوش بوده است.

این ویدیو رو برای شما با زیرنویس فارسی قرار دادم و میتونید با زیرنویس فارسی این رقابت نفس گیررو هم تماشا کنید چون این ویدیو خیلی متکی بر دیالوگ های رد و بدل شده میباشد و باید حتما فهمید که کاراکتر ها چه موگویند مخصوصا بتمن که در این ویدیو بسیار پر حرف هم هست.

اگر از ویدیو خوشتون اومد اشتراک گزاری فراموش نشود و سعی کنید حتما اگر نظری دارید براومون کامنت کنید و ما حتما جواب شما رو میدیم.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close