بخش داستانی FIFA 19 زبان فارسی - پارت آخر فوقالعاده است | فارسی ویدیو
0 تا 100 بازیویدیو گیم

بخش داستانی FIFA 19 زبان فارسی – پارت آخر

بخش داستانی FIFA 19

خب بعد از استقبال خوبی که از بخش داستانی FIFA 20 شد یعنی Volta تصمیم گرفتیم دیگر بخش های داستانی فیفا رو هم با زبان فارسی بزاریم و برای شروع از FIFA 19 شروع میکنیم که سه شخصیت رو کنترل میکنیم که یکی از آنها هم زن هست که تفاوت را نسبت به PES را آشکار میکند.

بخش داستانی FIFA 19

این ویدیو ها رو دوست خوبم علی که ملقب به Nameless Knight هست که میتونید چنل آپارات شو با کلیک کردن روی این متن ببینید و اگر دوست داشتید میتونید دنبالش کنید تا انگیزه بیشتری برای ادامه کار پیدا کنه.

خب در The Journey فیفا 19 ما میتونیم سه شخصیت رو کنترل یکی از اون ها که الکس هانتر خودمون هست که در دو فیفا قبلی یعنی 17 و 18 هم حضور داشت و همه اهل دلاش که فیفا باز باشن میشناسنش و دو شخصیت دیگر یکی خواهر الکس هانتر هست به نام کیم هانتر هست.

کیم هانتر یک دختر آمریکایی هست که به دنبال رویا های خود در مستطیل فوتبال میگردد و الگوی خود را الکس مورگان قرار داده تا شاید بتواند روزی مثل او شود.کیم هانتر عضو تیم ملی آمریکا هم هست که میتونیم در مسابقات بین المللی به موفقیت برسیم.

کاراکتر سوم هم دنی ویلیامز هست که در دوران طفولیت با الکس هانتر دوست بوده اما حالا تبدیل به رقیب هم دیگه شده ان و دنی ویلیامز در لیگ انگلیس مشغول به فعالیت هست که میتونه جذابیت های زیادی داشته باشه وقتی تیم های الکس هانتر و دنی ویلیامز در تور پیش فصل رو به رو هم قرار میگیرند.

الکس هانتر خیلی به دنبال قهرمانی در چمپیونز لیگ هست و یک جورایی هدف او برای موفقیت قهرمانی در چمپیونزلیگ هست که در تریلر های بازی اگر دیده باشید او به رئال مادرید میپونده و قهرمان چمپیونزلیگ میشود.پس با ما باشید تا ببینیم دیگر شخصیت ها به چه سرانجامی میرسند.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

12 thoughts on “بخش داستانی FIFA 19 زبان فارسی – پارت آخر”

  1. من که خیلی لذت بردم لطفا آرش جان از این دوستمون که بخش داستانی فیفا 19 رو میزاره باهاش بیشتر همکاری کن و ویدئو های دیگش رو توی سایت بزار

      1. اها عالی دمت گرم بازی بعدی که این علی میزاره چی هست‌؟!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close