بلژیک در یورو 20 در PES 2020 قسمت سوم زبان فارسی | فارسی ویدیو
ویدیو گیمیورو 2020

بلژیک در یورو 20 در PES 2020 قسمت سوم زبان فارسی

بلژیک در یورو

امروز اومدیم سراغ بلژیک یکی از تیم هایی که قشنگ برای قهرمانی میجنگه با خط حمله آتشینی که میتونه قهرمانی رو بدست بیاره پس بریم سراغ شیاطین سرخ اروپا یعنی بلژیگ در یورو 20 در PES 2020 پس این شما و این شیاطین اروپا در قلب دنیا که میخواهیم همه رو باهاشون تار و مار کنیم.آیا این دفعه ادن هازارد و دبروین و دیگر بلژیکی ها میتونند برای کشورشون جام بیارن یا خیر.

بلژیک در یورو 20 در PES 2020

بلژیک یک تیم فوق العاده هست و بسیار بسیار بازیکنان خوبی داره از خط دروازه که یک دروازه با دستان کشیده و قد بلند به اسم تیبو کورتوآ هستش تا خط دفاع که زوج فوق العاده هماهنگ آلدروید و فرتونگن رو داریم در خط هافبک بازیکنان خوبی مثل اکسل ویتسل یا کاراسکو و تیله مانس که میتونیم روشون حساب کنیم.

اما در کنار این ها بازیکنان فوق العاده خوبی مثل کوین دبروین که واقعا ستاره بی چون و چرا بلزیگه و منچستر سیتی هستش و ادن هازاردی که هر کاری از دستش بر میاد و هم چنین شماره هفت رئال مادرید هستش یا دریس مرتنزی که با گل های عجیب و غریبی که میزنه میتونه هر دروازه ای غافل گیر کنه و مخصوصا غول عظیم و جثه بلژیکی یعنی لوکاکو.

لوکاکو رو داریم که در اینتر خیلی خوب بوده حالا میخواد یک بار دیگه باری تیم ملیش گل بزنه و به درخشش های در بازی های ملی اضافه کنه و همینطور گل های ملیش رو هم افزایش بده. روی نیمکت هم بازیکنان خوبی مثل باتشوایی هم هستند که میتونند گاه و بی گاه به عنوان تعویضی وارد بشوند و نجات بخش هم باشند اما ترکیب اصلیمون در حدی قوی هست که نیازی به ناجی نداریم.

پس این بلژیکی کهه من میبینم شانس اول قهرمانی یورو هستش میتونه هر لحظه همه رو غافل گیر کنه و جام رو به بلژیک ببره.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

12 thoughts on “بلژیک در یورو 20 در PES 2020 قسمت سوم زبان فارسی”

  1. سلام… من میگم بعد از اینکه بلژیک رو رفتی و فرانسه رو هم رفتی دیگه یورو رو ول کن بچسب به کوپا دل ری با برزیل برو

  2. سلام آرش جان…. میگم بهت یه پیشنهاد میدم…. اگه تونستی مسترلیگ با تیمای ایرانی برو… مثل پرسپولیس یا استقلال برو قهرمان لیگ بشو… پیشنهاد خوبیه…. بهش فکر کن….

  3. سلام آرش جان…. اگه یه زحمت کنی در کنار یورو ،، جام جهانی هم بزاری…. ممنون میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close