بهترین بازیکنان جوان فیفا 20 - بازیکنانی برای نسل آینده - پیشرفت های خارق العاده | فارسی ویدیو
آموزشیویدیو گیم

بهترین بازیکنان جوان فیفا 20 – بازیکنانی برای نسل آینده – پیشرفت های خارق العاده

بهترین بازیکنان جوان

همیشه وقتی کریر مود شروع میکنیم با یک مشکل جدی مواجه میشویم.اونم افت کردن اورال ستاره تیممون هست .بازیکنانی مثل مسی و رونالدو حتی بعد از گذشت یک فصل بخاطر اینکه سن بالایی دارن اورال ریتینگشون افت میکنه اما راه چاره چیست؟بهترین راه اینه که در همون اوایل کریر مود مون باید سرمایه گزاری بر روی ستاره های جوانی که قرار در آینده حسابی برامون بدرخشن.پس من تصمیم گرفتم براتون بهترین بازیکنان جوان فیفا 20 رو معرفی کنم.

بهترین بازیکنان جوان فیفا 20

قطعا اگر بدونیم روی چه بازیکنانی سرمایه گزاری کینم نتیجه بهتری خواهیم گرفت در مسیر موفقیت تیممون در کریر مود بهتر به ما کمک میکنند بازیکنانی امثال کیلیان امباپه که پتانسیل این رو دارن تا اورال ریتینگ 95 پیشرفت کنند یا دونارومایی که به راحتی تا 93 بالا میره یا وینیسیوس جونیوری که میتونیم ازش به عنوان یک بازیکن فوق العاده تکنیکی بعد از گذشت چند سال استفاده کنیم.

من در ویدیو کریر مودی 6 فصل را باهاش بازی کردم رو برای شما میاورم و رفتم تمامی بازیکنان زیر 26 سال بالای اورال 83 را پیدا کردم .چرا؟ چون بعد از گذشت 6 سال این بازیکنان 26 ساله یا کم تر سن دارن اما در شروع کریر مود اکثر این بازیکنا سنی حدود 20 سال یا حتی زیر 20 سال دارن و بخاطر قیمت پایینی که دارن میتوانیم حسابی به راحتی و با کم ترین پول بخریمشون.

خب خلاصه با دقت تمام به این لیست نگاه کنید و این اسم ها رو در ذهنتون بخاطر بسپارید چون قطعا اگر کریر مود باز هستید بعد از گذشت چند فصل میبینید چگونه در تیم های خودشون پیشرفت کرده اند و هر کدامشان تبدیل به ستاره های تیم خود شدن و جالبه هر تیم یک بازیکن جوان خوب تقریبا داره مثلا لیورپول آرنولد رو داره و دورتموند سانچو یا رئال مادرید وینیسیوس و رودریگو یا مثلا بارسلونا ریکی پویک رو داریم و در منسچتر سیتی هم فودن خلاصه در هر تیم یک بازیکن زیر 20 سال خوب داریم و میتونیم با انتخاب تیم بازیکنان جوان هم در نظرمان داشته باشیم.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

4 thoughts on “بهترین بازیکنان جوان فیفا 20 – بازیکنانی برای نسل آینده – پیشرفت های خارق العاده”

  1. سلام ممنون بابت ویدیو ای که گذاشتی خیلی عالیه
    یک درخواست دارم
    لطفا یک ویدیو از بهترین بازیکنای جوانی که تیم ندارند ولی خیلی خوب می تونن پیشرفت کنن برامون بساز که این بازیکنا رو بشناسیم و توی کریر مود یا مسترلیگ ازشون استفاده کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close