بهترین بازی بتل رویال موبایل کدام است؟ فورتنایت یا پابجی یا کالاف؟ | فارسی ویدیو
گیم پلیویدیو گیم

بهترین بازی بتل رویال موبایل کدام است؟

بهترین بازی بتل رویال موبایل

روز روز موعود است روزی که مشخص میشه بهترین بازی بتل رویال موبایل کدوم از این چهار بازی هست که هر کدوم طرفداران خودشونو دارند بعضی ها بخاطر موبایل ضعیفشون بعضی ها بخاطر وفاداری به پابجی بعضی ها موبایلشون بسیار بالا هست و بعضی ها بخاطر خاطره های نوستالژیکشون از بازی خودشون طرفداری میکنند.

بهترین بازی بتل رویال موبایل

با عرضه بازی کالاف دیوتی موبایل رقابت بتل رویال ها دوباره بالا گرفت و بعضی از پابجی موبایل باز ها بخاطر فرار از هکر ها کوچ کردن به کالاف موبایل اما بعضی ها سریعا جبهه گرفتند و وفاداری خودشونو بدجور ثابت کردن که شاید همونا هکر باشند.

اما برا بعضی ها به دور از هیاهویی که بازی های شرکت تنسنت به راه انداخته هستند و با فری فایر خودشون حال میکنن البته نود درصدشون از روی اجبار است که دارند فری فایر بازی میکنند چون موبایل هاشون قدیمی یا سیستم سخت افزاری و نرم افزاری پایینی داره.

ولی عده ای محدود هم دقیقا عکس فری فایر باز ها هستند چون موبایل بسیار رده بالا یا به قول خودمون پرچم دار دارند دارند با فورتنایت خودشون لذت دنیا رو میبرند چون گرافیک فورتنایت دست کمی از فورتنایت کنسول و کامپیوتر ها نداره و حرف اول رو میزنه و از لحاظ امکانات هم در حد کنسول هستند و مهم تر اینکه دارند با پلیر های کنسول و کامپیوتر از طریق موبایل بازی میکنند.

اما سوال اصلی اینه در این رقابت چهار نفره کدوم تونستند بازار بتل رویال موبایل در دست بگیرند و هر جا میری حرف از اون بازی هست.خب جواب ما در ویدیو بالاست و پیشنهاد میکنم برای دریافت سوالتتون حتما تا آخر ویدیو رو ببینید چون در مدت زمان رسیدن به سوال اصلی پاسخ خیلی از سوال های فرعی هم میگیرید.

از جمله این که تفاوت این بازی ها در چیست مخصوصا در بین کال او دیوتی موبایل و پابجی موبایل که ساخته یک شرکت است واقعا چه تفاوت هایی با هم دارند.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close