بهترین ترکیب آرسنال برای PES 2020 زبان فارسی | فارسی ویدیو
آموزشیویدیو گیم

بهترین ترکیب آرسنال برای PES 2020 زبان فارسی

بهترین ترکیب آرسنال

اومدیم سراغ ترکیب آرسنال که خیلی ها میگن 3-5-2 بهترین ترکیب آرسنال است ولی این درست نیست چون هافبک های کناری خوبی نیست در آرسنال چون هافبک چپ خوبی نداریم پس 4-4-2 پیشنهاد ما هست.

بهترین ترکیب آرسنال برای PES 2020

در مدافع ها وسط های سوکراتیس و داویدلوییز میزاریم چپ هم کولاسیناچ هست و راست مون هم آقای سرعتی هکتور بیلرین میزاریم.در خط هافبک دو هافبک دفاعی داریم که ژاکا و توریرا هستند با این اینکه هیچکدوم از این دو نفر هافبک دفاعی تخصصی نیستن یکی مثل ژاکا خیلی کند هست و توریرا خیلی کوتاه هست ولی چون جلوی این ها هافبک وسطی به اسم سبایوس میزاریم.

هافبک حجومی هم از سر اجبار اوزیل رو میزاریم چون کسی دیگه ای نیست و دو مهاجم نوک هم اوبامیانگ و لاکازت میزاریم.در بخش تاک تیک ها بخاطر سرعت زیاد خط حمله مون سبک دفاع ضد حمله بازی میکنیم.و قدرت پاس دهی بازیکنامون هم خیلی ایده آل هست و میتونیم دل به پاس توی عمق شون ببندیم.

این هم یک ترکیب آلترنیتیو برای بهترین ترکیب آرسنال است که یک ترکیب پیچیده تر و سخت تری هست ولی اگر بتونید باهاش بازی کنید خیلی میتونید بازی بهتری کنید.در این ترکیب داوید لوییز هافبک دفاعی هست که خیلی در این پست بهتر بازی میکنه.این ترکیب 4-2-1-3 هست.

داوید لوییز در این ترکیب خیلی در بخش هافبک خوب دفاع میکنه و یک جورایی جارو میکنه زمین رو و اجازه کار به کسی نمیده.ژاکا در این ترکیب هم جای نداره اما بریم سراغ خط حمله آتشین و خطرناک که مثلث پپه و اوبامیانگ و لاکازت هست که همه سرعتی هستند.

در این ترکیب بازی مالکانه باید بکنیم و کارای تیمی حرف اول رو میزنه و بخاطر همین کمی ترکیب بدقلقی هست ولی اگر بلد باشیم مالکانه بازی کنیم خیلی ترکیب خوبی برای ما هست.و پرس از جلو هم بخاطر توریرا و داوید لوییز خیلی مهم است و راحت با پرس دهن همه سرویس میکنیم.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

6 thoughts on “بهترین ترکیب آرسنال برای PES 2020 زبان فارسی”

  1. سلام ممنون از سایتتون واقعا کاربردی جامع و کامل توضیحاتتون لطفا ترکیب تیم محبوبم یوونتوس رو هم هرچه سریعتر قرار بدید با سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close