بهترین ترکیب اتلتیکو مادرید برای PES 2020 چهار ترکیب دفاعی | فارسی ویدیو
آموزشیویدیو گیم

بهترین ترکیب اتلتیکو مادرید برای PES 2020 چهار ترکیب دفاعی – اعصاب حریفاتو با دفاع کردن خورد کن

بهترین ترکیب اتلتیکو مادرید

خب وقتشه بریم سراغ بهترین ترکیب اتلتیکو مادرید برای PES 2020 که یک تیم نسبتا خوب که در یک دهه اخیر کلی افتخار و نتایج خوبی گرفت و بخاطر سرمربی فوق العادش سیمونه و ال چولو نام داره. که ما میخواهیم چهار تا ترکیب به شما معرفی کنیم. نکته بسیار مهم اینه که با تیم اتلتیکو باید حتما اتلتیکویی بازی کرد یعنی فقط سبک دفاعی.

بهترین ترکیب اتلتیکو مادرید برای PES 2020

ترکیب هایی که معرفی میکنیم بی نهایت برای کسایی که میخوان دفاع ضد حمله بازی کنند خوب هست و میتونند با دفاعی بازی کردن موفق شویم.و چغر و بد بدن میخواهیم بازی کنیم و دروازه بون تیم اوبلاک هست که بدون شک بهترین دروازه بان دنیا هست و قدرت دروازه بانی عالی ای داره ولی مهارت شوت توپ کمی داره و زیاد شوت های بلندی نمیندازه.

همونجور که میدونید دو مهاجم قد بلند و سر زن داریم موراتا و کاستا که سر زن هستند و باید بتونیم روی هوا توپ رو بهشون برسونیم.در خط دفاع متاسفانه دیگه گودین نیست ولی سویچ خوبه اما روی زمین خیلی خوب نیست اما برای مدافع واقعا مداقع خوبی هستش.ضمن اینکه سویچ قدرت بدنی خوبی و پرش خیلی خوبی هم داره و هد زن خوبی هم هست. خیمینز هم مدافع خوبی هستش و از نظر توپ گیری ایده آل هست و دفاع وسط های بسیار دفاعی خوبی هستند.

اما نباید باهاشون زیاد با توپ کار کرد و پاس کاری کرد و در دفاع کناری از تریپیر استفاده میکنیم که میتونیم از آریاس و ورسالیکو استفاده کنیم اما تریپیر از همشون بهتره در سمت راست. و اصلی ترین دلیل استفاده از تریپیر مهارت سانت و کات دادن به توپش خیلی خوبه و سانت های تریپیر برگ برنده ما هست که سانت های خوبش برای کاستا و موراتا عالی هستش. و در سمت چپ هم سائول بازی میدیم حتی میتونیم لودی رو بازی بدیم اما سائول واقعا از نظر دفاعی خوبه.

برگ برنده اصلی ما دفاع کناری های قدرت مند ما هستند و در حمله و دفاع خیلی بدردمون میخورن. دو تا هافبک دفاعی داریم که یکی هررا و یکی هم پارتی که آنچنان هررا خوب هم نیست ولی میتونیم یورنته هم به جاش بازی بدیم اما یورنته در همه موارد از هررا ضعیف تره اما نکته ای که وجود داره هررا هدینگ و پرش و قد بلند تری داره.

پارتی اما یک هافبک دافعی خیلی خوبی هستش و یک هافبک مرکزی به اسم کوکه داریم همه میشناسنش و همه قبولش هم دارن البته از کوکه میشه به عنوان هافبک دفاعی استفاده کنیم اما اگر هافبک دفاعی کنیمش در حمله ضعیف میشیم اما وقتایی که جلو افتادیم از حریفمون بهتره هافبک دفاعی کنیمش و حتی میتونیم یورنته رو به جاش بیاریم داخل به عنوان هافبک دفاعی.

جلو تر در فاز حجومی ما سه بازیکن داریم یکی جائو فلیکس جایگزین گریزمان هستش و قدرت پاس دهی و دریبل و تمام کنندگی خوبی داره و دو مهاجم آلوارو موراتا و دیگو کاستا رو داریم و که فوق العاده سر زن و قد های خوبی دارند. مخصوصا موراتا یک هدزن فوق العاده خوبه. و اینم معرفی بازیکنان اصلی اتلتیکو ماردید که امیدوارم اطلاعات مفیدی در اختیارتون گزاشته باشم.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

1 thought on “بهترین ترکیب اتلتیکو مادرید برای PES 2020 چهار ترکیب دفاعی – اعصاب حریفاتو با دفاع کردن خورد کن”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close