بهترین ترکیب اینتر برای PES 2020 سه ترکیب برای با خاک یکسان کردن حریف | فارسی ویدیو
آموزشیویدیو گیم

بهترین ترکیب اینتر برای PES 2020 سه ترکیب برای با خاک یکسان کردن حریف

بهترین ترکیب اینتر

بریم سراغ بهترین ترکیب اینتر برای PES 2020 که خلاصه سه ترکیب فوق العاده برای با خاک یکسان کردن حریف عالیه. ترکیب هایی که در نظر گرفتیم ما دفاع های سه نفره رو بیشتر نمایش میدهیم. چون هیچ تیمی برای اینتر اینقدر دفاع وسط خیلی خوب نداره ولی اگر نمیتونید دفاع سه نفره بازی کنید میتونید از اون ترکیبی که چهار نفره هست استفاده کنید.

بهترین ترکیب اینتر برای PES 2020

خب بریم سراغ بازیکنا که دروازه مون هندانوویچ هست هندا اورال خیلی خوبی شاید نداشته باشه اما خب اورال 90 براش واقع گرایانه تر بود براش اما بازم دروازه بون خوبی هست توی بازی اما بهتر هم میتونست باشه . سه دفاع وسط داریم دفرای اشکرینیار و گودین که هر سه فوق العاده هستند از نظر قدی بسیار بلند هستند و توپ گیری فوق العاده هستند.

قدرت بدنی فوق العاده دارن و هر سه تاشون میتونن دفاع رو برامون جمع کنن اما خب گودین نسبت به سال های پیش که توی اتلتیکو بود یک مقدار افت کرده اما خب باز هم مدافع خوب و قابلی هستش و میتونیم ازش بخوبی استفاده کنیم. یک خط میریم جلو تر خط هافبک که یک هافبک دفاعی خوب داریم توی خط هافبک که وسینو هستش .

دو تا هافبک مرکزی هم داریم بروزویچ و بارلا و این خط هافبک قد بلندی دارن و میتونن روی کرنر ها خیلی بدردمون بخورن و هد ها رو خوب میزنن اما وسینو یخورده از لحاظ حفظ توپ و پاس کاری ضعیفه اما برعکسش بارلا خیلی خوبه و حرکات دریبلینگش بینظیره و سمت چپ ترکیب مخصوص حرکات تکنیکی هستش چون جلوی بارلا هم ما سانچز رو داریم.

دو تا هافبک حجومی خوب داریم اریکسن و سانچز که مثلا سانچر شوت زن فوق العاده هستش و اریکسن هم سانتر خیلی خوبی هستش و میتونیم باهاش شوت هم زیاد بزنیم و قشنگ هافبک تهاجمی های خیلی خوبی داریم که کابوس مدافع های هر تیمی میتونند بشوند. و حتی اریکسن ایستگاهی زن فوق العاده ای هم هستش.

اریکسن خیلی بازیکن فوق العاده ای هستش و قدرت دریبل زنی خوبی هم داره نسبتا البته سرعتش پایینه اما فوق العاده پاس دهی خوبی داره یک جورایی بار اصلی بازیسازی این تیم به عهدع اریکسن و بروزویچ هستش. در حمله هم لوکاکو و مارتینز رو داریم که دیگه زوج فوق العاده ای داریم.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

4 thoughts on “بهترین ترکیب اینتر برای PES 2020 سه ترکیب برای با خاک یکسان کردن حریف”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close