بهترین ترکیب بارسلونا برای FIFA 20 همه رو با بارسلونا زخمی کن | فارسی ویدیو
آموزشیویدیو گیم

بهترین ترکیب بارسلونا برای FIFA 20

بهترین ترکیب بارسلونا

خب خب بعد از استقبال خوبی که از آموزش دفاع کردن اصولی در فیفا 20 شد حالا اومدیم سراغ بهترین ترکیب بارسلونا برای FIFA 20 و امیدوارم این ترکیب بتونه مشکلات خیلی از طرفدارای بارسا مخصوصا والورده رو حل کنه و بارسا بتونه نتایج خوبی بگیره.

بهترین ترکیب بارسلونا برای FIFA 20

مشکلات ترکیب بارسا از جایی شروع میشه که گریزمن به بارسا ملحق شده یک بازیکن خیلی خوب و با کیفیت که میتونه کمک های زیادی در خط حمله به بارسا بکنه ولی در پست تخصصی خودش نمیتونیم بهش بازی بدیم.

گریزمن در اصل مهاجم نوک پست اصلیش هست اما بارسا خودش یک مهاجم نوک با اورال ریتینگ بالا داره یعنی سوارز و آدم حیفش میاد یا گریزمن یا سوارز رو بازی نده و نیکمت بزاره چون مهره های بسیار خوبی هستند و میتونن کمک های زیادی به ما در خط حمله برای گلزنی بکنند.

پس باید یک راه حل پیدا بکنیم راه حل برای بهترین ترکیب بارسلونا یهست که والورده کرد یعنی گریزمن رو وینگر چپ بازی بدیم ولی به یک شرط که مسی از مثلث خط حمله خارج بشه و چون دمبله هم داریم یک بازی سرعتی که در ضد حمله خیلی به کار میاد و میتونیم باهاش دلمون هر نوع حرکتی که بخواد رو بزنیم.

پس ما دمبله رو وینگر راست میزاریم سوارز رو مهاجم نوک و وینگر چپ رو آقای گریزی و پشت سر همه ی اون ها مسی رو میزاریم اما پست مسی نه یک مهاجم کاذب نه یک ماجم سایه نه یک مهاجم نوک هست بلکه پست هافبک حجومی یا به نحوی دیگر هافبک بازیساز هست.

و دو هافبک وسط هم پشت سر مسی میزاریم که د یونگ و بوسکس هستند و راکیتیچ و آرتور و ویدال و روبرتو روی نیمکت میزاریم ولی یه دیوانه ای مثل والورده میاد روبرتو رو هافبک وسط بازی میده و با شکست های مفتضحانه آبروی بارسا که زمانی 6 گانه با گواردیولا میگرفت رو میبره.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

1 thought on “بهترین ترکیب بارسلونا برای FIFA 20”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close