بهترین ترکیب بارسلونا برای PES 2020 - زبان فارسی - دو ترکیب بینظیر | فارسی ویدیو
آموزشیویدیو گیم

بهترین ترکیب بارسلونا برای PES 2020 – زبان فارسی – دو ترکیب بینظیر

بهترین ترکیب بارسلونا برای PES 2020

در این مطلب ما دو ترکیب برای بارسلونا معرفی میکنیم که واقعا فوق العاده هستند و به جرئت میگم این بهترین ترکیب بارسلونا برای PES 2020 هست و با ترکیب ها هر کسی رو میتونید شکست بدهید.

بهترین ترکیب بارسلونا برای PES 2020

این ویدیو های وب سایت its-pes-time.ir تهیه کرده است و متعلق به آنهاست.

در ویدیو دوم ما از ویزگی شناور استفاده کرده ایم که در هنگام شروع بازی یک ترکیب داریم و هنگام مالکیت توپ یک ترکیب دیگر داریم و در هنگام دفاع کردن و هنگامی که صاحب توپ نیستیم با این ترکیب بازی میکنیم میبینید خیلی جالبه پس حتما روی این ترکیب فوق العاده پیشرفته وقت بیشتری بزارید.

ما در بهترین ترکیب بارسلونا برای PES 2020 هنگامی که مالکیت توپ رو در اختیار نداریم ما از ترکیب 5-1-2-2 استفاده میکنیم.اما وقتی مالکیت توپ رو داریم تبدیل به 3-4-3 میشویم که ترکیب مورد علاقه یوهان کرایوف فقید بود که ما ازش استفاده میکنیم و قطعا هم جواب میگیریم.

در بارسا ما در تلاش هستیم یک بازی مالکانه انجام بدیم و با پاس کاری های زیاد میخواهیم خلق موقیعت کنیم و در هنگام دفاع کردن هم به دنبال ضد حمله های وحشتناک میزنیم که گریزمن و سوارز اون جلو هستند و مسی با سرعت ویرانگرش پشت سرشون ایستاده هست و میخواد دهن همه رو سرویس کنه.

حمله های تیم ما از مرکز هست چون از بازیکنان کناری استفاده خاصی نمیکنیم و فقط و فقط از مرکز و دل دفاع حریف حمله میکنیم.و با پرس از جلو اجازه بازیسازی به حریف هامون هم نمیدیم.و با یک دفاع بالا میخواهیم بازی کنیم که اصلا مشکلی ایجاد نمیکنه چون سه تا دفاع وسط داریم که هیچ مهاجمی رو زنده نمیزاریم رد شه.

و با بازی نزدیک بازیکنامون در کنار هم فشردگی خاصی رو در دستور کار قرار دادیم.و در حملاتمون بوسکس شرکت نمیکنه و عقب وایمیسه و اجازه حملات رو نمیده.و گریزمن رو انتخابش میکنیم که عقب نیاد و همون جلو وایسه.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

3 thoughts on “بهترین ترکیب بارسلونا برای PES 2020 – زبان فارسی – دو ترکیب بینظیر”

  1. تر خدا کمک کن این فیلم ها اصلان باز نمیشن رو یع گوشی دگ امتحان کردم باز شدن ولی نمیشه دان کرد میشه بگی چجوری دان کنمشون

    1. با کامپیوتر نگاه کن.ویدیو های وب سایت ما رو باید آنلاین ببینی.اگر با کامپیوتر نمیتونی.مرورگر کروم موبایلتو آپدیت کن.یا موزیلا نصب کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close