بهترین ترکیب بایرن مونیخ برای PES 2020 - زبان فارسی - چهار ترکیب بینظیر | فارسی ویدیو
آموزشیویدیو گیم

بهترین ترکیب بایرن مونیخ برای PES 2020 – زبان فارسی – چهار ترکیب بینظیر

بهترین ترکیب بایرن مونیخ

بایرن مونیخ همیشه یکی از اون تیم های پر مهره بازی بوده و امسال هم با بایرن مونیخ جذابی طرف هستیم و تصمیم بر این شد که بهترین ترکیب بایرن مونیخ برای PES 2020 رو برای شما تهیه کنیم اونم نه یک ترکیب بلکه چهار ترکیب فوق العاده بینظیر.

بهترین ترکیب بایرن مونیخ برای PES 2020

تمامی این ویدیو توسط وب سایت Its-pes-time..ir ساخته شده است.

بایرن مونیخ یکی از بهترین تیم های بازی هست که شما میتونید از دو روش سرعتی و یا پاسکاری کار کنید پس برای همه سلیقه ها میخواهیم براتون ترکیب نشون بدیم و ترکیب اول بر روی سرعت تمرکز داره.

بزارید یکی یکی پست ها و بازیکن ها رو بررسی کنیم .اول نویر هست که واقعا فوق العاده هست و یکی از بهترین های بازی هست و در دفاع بواتنگ نسبتا متوسط رو داریم و زیاد مدافع با کیفیتی نیست اما در کنارش سوله همین شکل هست و آنچنان دفاع خوبی نیست و یخورده دفاع بایرن بد هست اما بخاطر قد بلندی که دارن حداقل هوا رو پوشش میدن.

دیگر مدافع ها پاواراد هستش که فیزیک خوبی نداره و توپ گیر خوبی نیست و هرناندز هم قد پایینی داره و روی هوا ضعیفه.دفاع های کناری کیمیچ و آلابا هستش و خط هافبک گورتزکا و پریشیچ در خط هافبک پا به توب هستند و در دریبل و قد بلند و قدرت بدنی خوبی دارن و میتونند به دفاع وسط ها کمک کنند.

البته میتونید از تولیسو خاوی مارتنز استفاده کنید اما مارتینز یک مشکل اساسی داره و اونم سرعت پایینش هست که فاجعه هست.تیاگو در این ترکیب زیاد پیشنهاد نمیشه چون سرعت پایین داره و توپ گیر زیاد خوبی نیست.و هافبک حجومی از کوتینیو استفاده میکنیم.اما میتوانیم از مولر استفاده کنیم و برای هافبک حجومی خوب هست.

ضمن اینکه کوتینیو شوت های کات دار پشت محوطه فوق العاده ای داره در بازی و میتونید گل های زیادی باهاش بزنید.پس در این ترکیب بخاطر رویکرد سرعتی کومان و گنبری رو در چپ و راست بازی میدیم.که فوق العاده سرعتی هستند.

لوادونسکی هم نوک هست.که اگر خواستید تعویض کنید مولر رو هم داریم.

تگ

پست های مشابه

آرش وارث

کسی که دوست داره کل دنیا سرگرم یه چیزی باشند و حوصله شون سر نره!!!!

5 thoughts on “بهترین ترکیب بایرن مونیخ برای PES 2020 – زبان فارسی – چهار ترکیب بینظیر”

  1. سلام داداش میشه شما خودتون با بایرن مونیخ در pes2020 یه گیم پلی بزارین ببینیم چطور بازی میکنید اگه میشه خیلی عالی هست مرسی ازشما و سایت عالی تون امید وارم همیشه پیروز وموفق باشید

  2. داداش شما خودتون می تونین بخش سانتر کجاش من سرچ کردم هیچی نیاورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close